Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan veletek hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek hogy nem vettetek fel alsónadrágot és úgy mentetek útcára? És ha erekciótok lett mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Volt, semmit, banyult a zsebembe es fogta a csajom 😉
2021. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy időszak amikor nagyon "hippisnek" meg felszabadultnak éreztem magam hogy nem használtam alsót. Ugyanazt csinálod erekciónál mintha lenne rajtad alsó, meg lehet oldani hogy ne lássák mások, utána úgyis elernyed.

Ja amúgy alsó nélkül... nem túl higiénikus (amit az alsó "megfog" izzadságban, egyebekben azt a nadrágod kapja, azt meg ugye nem mosod minden nap). S csak addig érzed felszabadító érzésnek, amíg egyszer nem figyelsz a zipzár felhúzásánál utána egyből rájössz miért jobb alsót hordani 😂

2021. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt rá eset és a kocsiba fogta a szeretőm !
2021. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Heti 3napot töltök így. Élvezem a szabadságot 😂
2021. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 tso' vigyázz arra hogy amikor a sliccet felhúzod akkor jó helyen lapuljon a broki, elég fájdalmas élmény tud lenni amikor a cipzárral odacsíped a végét 😂
2021. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
Alapvetően nem gàz, eléggé görbe a kolbàsz 😂
2021. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kellemes tavaszias időben alsó nélkül farmer. Az elején fura érzés volt, kicsit állt is a farkam a szokatlan inger miatt, de aztán megszoktam, viszont nem lett belőle rutin.


Ugyanazt csinálod, mint egyébbként, ha áll a farkad a gatyában: takargatod stb.


A higiénia a fő hátrány, ha napközben WC-zés után nem tudsz zuhanyozni, akkor inkább hanyagolandó. Egyébbként meg legalább heti egy mosást tervezz be, különben kb. a retkes hajléktalan-szag kezd el jönni belőled.

2021. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt van és lesz is rá példa. Úgy megyek a szeretőmhőz. Nem kell még azzal is bajlódni.
2021. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néha szoktam úgy mászkálni, hogy nincs rajtam boxer. Ha feláll akkor nem sokkal másabb mintha lenne rajtam, mert nem nagyon fogja meg akár milyen feszülős. Csak könnyebben igazítom számomra kényelmes pozícióba
2021. nov. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmmm…


Ha volt már valakinek innen heresérve, akkor az tudja, hogy a szabadon lógó here - még ha természetes is - kifejezetten káros a golyóknak.

Se a boxer, se az alsógatya nélkül szaladgálás nem jó neki.

Rendes alsónadrág kell.


Ha meg feláll, akkor hadd álljon. Csak ne sátorként tegye, hanem lapuljon meg a köldök felé állítva.

2021. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!