Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Filmezés közben hogyan kezdemé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmezés közben hogyan kezdeményezzek a lánynál?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
😂 hát az oda vezető út ezerszer bonyolultabb ennél. Elkezded simogatni a combját vagy BÁRMI
2021. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy, adja a helyzet. Simogatás, csókok, stb. Ha már egymás mellett feküdtök, lehet sejteni, hogy mi lesz. Első páromnál 16 éves voltam. Feljött hozzám, elkezdtük nézni valamit, a szemembe nézett, megcsókolt, és maga alá gyűrt. Én teljesen készen voltam.
2021. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Nyulj a bugyijába.

Óvatosan!!

2021. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Én azt mondanám hogy megjött a családi.
2021. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal nem kell a bugyiba nyúlkálni, bár vérmérséklet kérdése. De célszerűbb előbb egy kis csókolózás, nyakra és haladva szépen lefele, comb simogatás aztán majd jön magától.
2021. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus recept erre az volt, hogy tedd a vállára a kezed. Ha erre közelebb húzódik, akkor csókold meg.
2021. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
először is milyen viszonyban a lánnyal? nagyon nem mindegy.
2021. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezd meg tőle, hogy kér-e rántott húst. Ha kér akkor rántsd elő a gatyádból.
2021. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ha már fekszetek tedd a feje alá a kezed, ez nagyon fog neki tetszeni, és érezni fogja rajtad, hogy magabiztos vagy (tapasztalatból mondom). Utána lassan kezd el simogatni a vállát, a hátát, játsz a hajával, simogasd a fejét, a derekát. Hidd el, ezek a tuti lépések, legalábbis nálam bejöttek :D
2021. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, ha már a közös filmezésig eljutsz, onnantól sima ügy. Azért a csajok sem naivak, ilyenkor nemhogy nem bánják, de sokan meg is sértődnek ha nem próbálkozol.
2021. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!