Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csalódott férfitársaim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott férfitársaim, incelek, ti hogyan dolgozzátok fel a mindennapok keserveit? Hogyan birkóztok meg a nő hiánnyal? Miben látjátok az okokat?

Figyelt kérdés

Én 26 éves srác vagyok. Sokat próbálkoztam neten, élőben mire rájöttem a külsőm miatt nem kellek. sokféle lány tetszett, de én nem tudom kinek tetszettem mert sose kaptam visszajelzést. Sokszor nagyon jó lett volna megölelni, megérinteni valakit, de sose adódott senki. Érintés nélkül úgy érzem magam mint egy lágy gép. Nincs visszacsatolás, hogy élek. Egyedül meg egy macskával telnek a napjaim, de ennyi.

Kiégtem a munkakeresés terén, csókos nélkül nem lehet sehova se bekerülni. Csajozást említettem egyedül a hobbim tart életben. Szeretnék már egy barátnőt vagy legalább egy laza kapcsolatot, egy nőt akivel végre dghatnék egy hatalmasat. Dühit, hogy sok lány átgázolt rajtam, élik a Vig életüket, én meg először remegve mentem el prostihoz. És után sírtam a bűntudattól - pedig nem vagyok vallásos, annyira. Jó lett volna egy kedves aranyos lánnyal elveszteni, de mint mindenhol az élet itt is kibszott velem.


Van más is aki hasonló élethelyzeten megy kérészül?



2021. nov. 19. 11:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
meg aztán az is ott van, hogy ha elmegyek prostihoz akkor hamar elmegyek és ennyi, mert ritkán járok.
2021. nov. 19. 11:27
 2/18 A kérdező kommentje:
bulizni is párszor voltam, de nem láttam benne semmi jót szenvedés volt az egész, egy ivós beszélgetés nekem többet ér.
2021. nov. 19. 11:29
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szedd ossze magad, igy nehezen talalsz majd vkit

Teremtsd meg a kello egzisztenciat, érd el h legyen egy olyan magadban ami érték lehet a nőnek, akár a természeted akár bármi

2021. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát én nem ennyire "sírósan" élem meg.

Ennek a keservnek nem sok értelme van, akármennyire is tragikus ez az egész

2021. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem a kinézeted miatt van, hanem a hozzáállásod miatt...volt a haveri körömben egy kövér pattanásos srác (nem hiszem, hogy rondább vagy nála) , de nagyképű beképzelt volt, ő dugta a legtöbb és legjobb csajokat...

Fogj neki sportólni, kondizni, az ad egy kis önbizalmat.

2021. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Istenem de szánalmas vagy. Kibaxott veled az élet? És azt hiszed ez a nyafogás meg ál-lelkizés majd beindítja itt a csajokat és elárasztanak privikkel? Álmodozz csak...
2021. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Milyen áll lekezelés? miről beszélsz? :DD
2021. nov. 19. 12:17
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó tanács barátom: a prostizásra szánt pénzt tedd félre és abból inkább egy jó pszichológust keress fel mert komoly gondok vannak nálad a toronyban.
2021. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ch tipikus válasz ezerszer halottam
2021. nov. 19. 12:46
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
napi troll incel kérdés XD
2021. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!