Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubokban vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubokban vannak távol keleti kínai, japán, koreai, vietnámi pasik?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Engem is elkaphatna egy ilyen nemzetiségű pasi!
2021. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam, de nem kizárt, hogy betéved néha 1-1 ázsiai férfi. Viszont hogy te pont azt az estét kifogd, hát annak kevés esélye lesz.
2021. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan van hogy oda én viszem ázsiai pasit és félrevonulunk? Ha csak mi ketten szeretnénk, muszáj eltűrni hogy állandóan zavarnak, odajöjjenek, nézzenek, esetleg elvegyék a pasim?
2021. nov. 20. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ázsiai klubokban biztosan sok van 🤡
2021. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még csak magyarokkal találkoztam swinger klubban.
2021. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
3: akkor a sajat lakasodra menjetek… ydiota
2021. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Régebben a DL-ben meg-megfordult ázsiai pasi is (ott eleve sok külföldi van).S nyugi nem fogják "lenyúlni" a pasidat, elég kevés nőnek van ázsiai pasi fétise.

S vannak zárható szobák is, ha oda bevonultok akkor csak ketten (vagy akit beinvitáltatok ÉS akar is csatlakozni) vannak bent és pont más nem tud csatlakozni. Swingerben minden szabad, de semmi sem kötelező. Ha ti csak nézelődni, csipegetni-iszogatni, táncolgatni, társalogni akartok akkor semmi más sem fog történni. A nem az mindig nemet jelent. Aki ezt nem fogadja el és zaklat másokat azt egy pillanat alatt kivágják (és ki is tiltják).

2021. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ázsiai pasikra általában kicsi az igény. Amire színesbőrűek közül igény van, azok a néger pasik és az ázsiai nők. Ázsiai pasik inkább prostikhoz járnak, minthogy bizonytalan kimenetelű swinger estéken keressenek partnert. Nyilván ez a szingli ázsiai pasikra vonatkozik. Ha már van ilyen partnered, akkor miért is mennél vele swingerbe? Találkozzatok egyikőtök lakásán.
2021. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!