Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ételt, gyümölcsöt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ételt, gyümölcsöt lehet leenni a másikról erotikusan, ha a klasszikus eper/tejszínhab/pezsgő nem megoldható?

Figyelt kérdés

Epret nem lehet most kapni sehol, és laktózallergiája van a páromnak. Ja és persze alkoholt se ihat..

Ötletek? Légyszi az ilyen pörkölt meg ilyesmi viccekkel kíméljetek. Olyan ötlet kéne ami nem undorító hanem erotikus.. tudom filmes klisé ez az egész de akkoris


2021. nov. 21. 18:28
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
59%
Ananász banán
2021. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Banàn, narancs végigcsöpögtetve
2021. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Tkp. bármilyen gyümölcs.
2021. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Én a fagyira voksolnék. Ha nem akar laktózosat, akkor óriási a választék a vegán meg a sima laktózmentes fagyikból is.


A hidegsége miatt tök izgató, hogy egy forró testre kerül :D Én lányként szívesen lenyalogatnám a kiszemeltemről, sajna még nem jött össze a dolog :(

2021. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

A magvasakat nem ajánlom (narancs).

De lehetnek a gyümölcsnél szilárdabb dolgok, dió, mogyoró stb.

2021. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Szörp! :)

Csak simán, víz nélkül.

2021. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Görögdinyét.
2021. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Van laktózmentes tejszínhab, sőt, növényi is, és kb bármelyik tescoban kapsz epret. Amúgy fantázia kérdése. Tulajdonképpen akármi lehet, csoki, banán, fagyi (laktózmentes/növényi) akár még szaloncukor is, azt most úgyis bárhol lehet kapni. Mondjuk nekem ez nagyon nem jön be, 1x próbáltam ezt, de szerintem kicsit gusztustalan. Kenegetni magadra mindnen félét, kicsit nevetséges, nem valami szexi. Ráadásul amikor szopásnál keveredett az édes is a partnerem természetes, kissé sós ízével, az nem volt valami izgató.
2021. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 harebell ***** válasza:
Növényi és laktózmentes tejszínhabot is lehet kapni. Ha a fagyasztott epret lassan engeded kiolvadni amúgy az is jó, nem lesz plöttyedt :) de kb bármilyen gyümölcs működhet. Ha szerettek hőérzettel játszani, akkor lehet pl olvasztott csoki, felmelegített méz, katamellszósz vagy juharszirup vs fagyi, bármilyen hideg krém.
2021. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Lehet kapni epret, de piszok drága. Laktózmentes tejszínbab szintén van.

Egyébként meg mindegy, a fantáziátokra van bízva. Egy valamire figyeljetek csak: NE kerüljön a hüvelybe élelmiszer mert NEM oda való! Durván fel tudja borítani a hüvelyflóra egyensúlyát (gondolom nem az a cél, hogy ha érzékenyebb erre a párod akkor egy együttlét után két hétig Canestenezze magát).

2021. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!