Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy bevállalós, bátor lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bevállalós, bátor lánynak bejöhet egy szolidabb fiú?

Figyelt kérdés

A hétköznapokban, meg a szexben?


Engem nagyon izgatna egy olyan lány aki bátor, tapasztalt a szexben. Én nem vagyok tapasztalt és eléggé szerény vagyok.

Az ilyen lányoknak én tuti nem tetszenék?


2021. nov. 21. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem simán, annyifélék vagyunk, mindenkinek más jön be. Ez olyan, mint amikor egy vékonyabb srácok keresik a ducibb csajokat, nekik ez jön be. Tuti van ilyen lány. :)
2021. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is bejöhet
2021. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a szolidabb férfiak.

Kívülről nézve én is az vagyok. Cuki és szolíd. Amikor jobban megismernek, akkor van, hogy egyesekben egy világ dől össze.

A szolíd férfi fejlődőképes a hálószobában és nem papucs. Nekem az bejön.

2021. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aham, s mit is vársz bro'? Hogy majd egy bevállalós, tüzes csaj magától lerohan gyere már te szegény had vessem rád magam, vagy hogy? Ha csak erre vársz akkor szűzen fogsz meghalni. Neked kellene kezdeményezned a csajoknál (normálisan) és máris nem lennél tugyimutyi, esélyt adva arra hogy akár nyitott, akár nem nyitott nőkkel összejöjj.
2021. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!