Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorító dolog történt velem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolog történt velem, mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy kinek mesélhetném el, így gondoltam ide fordulok segítségért anoním módon.

Szóval tegnap egyedül voltam a koliban, és átjött a barátom, akivel 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon jó volt a szex, de mindketten nagyon szeretjük az anált és úgy is csináltuk. Nagyon óvatos volt, sok síkosítót használt stb.

Azt már megszoktam, hogy anál közben kakilás érzésem van, és olyan, mintha nyomnom kéne, de ezt próbálom elfojtani. Maga az aktus amúgy nekem élvezetesebb, mint hüvelyben. Na és a vége felé elég gyorsan csinàltuk és amikor kihúzta, egy kicsit bekakiltam…

Azonnal felkaptam a törcsit, ami alattunk volt és berohantam a wc-re, közben potyogtak a könnyeim.

Hallottam, ahogy a fürdőben engedi a vizet és közben öklendezik, gondolom rá is ment… nem használtunk óvszert, gyógyszert szedek.


Iszonyatosan sírtam. Odajött az ajtóhoz, és mondta, hogy kincsem, nincsen semmi baj, nem történt semmi, de én hisztérikusan elzavartam, hogy hagyjon most.

Azóta sokszor hívott, de a telefont sem veszem fel, annyira szégyellem magam. Félek, hogy emiatt tönkremegy a kapcsolatunk, nem tudom le tudnék-e még feküdni vele.

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyemben??????



2021. nov. 22. 14:23
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%
Nem kellett volna így hisztizni emiatt. Előtte ki kell takarítani magad, aztán nem lesz baj belőle.
2021. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
De én direkt voltam előtte mosdóban, amikor mondta, hogy átjön! Mivel gyakran análozunk és számítottam rá. Ilyen soha nem történt velem!!!! 😭😭😭😭
2021. nov. 22. 14:27
 3/56 anonim ***** válasza:
66%

Csak gratulálni tudok ahhoz, hogy gumi nélkül töcsköltök seggbe! Ti bajotok.

Nem értem azt a részét, hogy berohantál a wc-be, de ő meg a fürdőszobában okádott? Ám mégis próbált megnyugtatni?

Mellesleg a gyakorlottabbak beöntést csinálnak anál előtt, épp az ilyen helyzetek elkerülése érdekében.

2021. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Nem okádott! Gondolom megmosta magát és öklendezett… Utána jött oda a mosdó ajtóba hozzám…
2021. nov. 22. 14:30
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják barna baleset. Pár dologgal (beöntés, zuhany, nem előtte ebédre küldöd be a tripla csilisbabot stb.) lehet csökkenteni a kockázatát, de ha análozol akkor ez előbb-utóbb beficcen. Ha a pasid nem gyerek fejben akkor ezzel tisztában van.

Ez pont olyan mint hogy ha sokat iszol akkor néha előfordul kificcen a kisróka. Nem guszta, de ez van, tisztában vagy vele amikor elkezdsz szeszelni. Ez a sport meg ezzel jár, értelmes ember elfogadja.

2021. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

előfordul, semmi baj nincsen.

Ne rinyálj, vedd fel a telefont, s minden rendben lesz.

2021. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Soha nem hallottam még ilyen balesetről, pedig több barátnőm is análozik.

Ti nem lennétek férfi/női szemmel kiakadva?

2021. nov. 22. 14:32
 8/56 anonim ***** válasza:
98%

A vaginális szexnek a terhesség a nemkívánt bakija, az análnak meg ez. Ha limosod magad is lehet hasmenésed. Történhet baleset. Aki ezt nem tudja kezelni,ne csinálja.

Vedd fel neki a telefont és felejtsétek el ezt a kellemetlenséget. Nem éri meg a drámát.

H meg ő drámázik rajta, akkor buta. De inkább te nűnsz zaklatottnak. Nyugi! Noncs semmi baj!

2021. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
97%
Nem azért fog elhagyni mert bexartal hanem azért mert annyi eszed van mint egy kosár pillangónak.
2021. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

"de én hisztérikusan elzavartam"

" a telefont sem veszem fel, annyira szégyellem magam. Félek, hogy emiatt tönkremegy a kapcsolatunk"

Igen, valószínű ha elzavarod és szóba sem állsz vele, akkor tönkre fog menni a kapcsolat. Miért nem bírjátok megbeszélni? Szerencsétlen próbál elérni és megvígasztalni de csak ellököd magadtól, mint ha embert öltél volna...

2021. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!