Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttlakás során lányok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlakás során lányok ha a párotokkal működik a szex, milyen gyakran kívánjátok? Ez idővel csökkenhet, vagy van akiknél a mennyiség állandó? Hétvégén gyakoribb vagy hétköznap?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 14:49
A kérdező szavazást indított:
napi több alkalom
napi 1 alkalom
heti pár alkalom
heti 1 alkalom
havi pár alkalom
havi 1-2
ritkán
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az összeköltözés elején rengeteget szexeltünk, majd beálltunk heti 3-4 minőségibb szexre
2021. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nálam állandó a szexuális vágy. Állandóan zéró.
2021. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
határozottan hétvégén gyakoribb
2021. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte naponta többször. Aztán szép lassan beállt 1-2 naponta szexelünk, néha többet, néha kimarad.
2021. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában hétvégente, néha hétköznap is. De jól esik, higy nem kell visszafogni magunkat.
2021. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen tapasztalatom van eddig, betegség kivételével szinte mindennap vagy minden másnap volt szex. Menstruáció alatt is kényeztettem legtöbbször.

Volt olyan hétvégén, hogy napi több is, ahogy kívántuk és volt idő.


De ahány ház, annyi szokás ;) Erősen személyfüggő a szexuális vágy

2021. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Életkor, stressz, meló, kapcsolat, libidó ÉS egyénfüggő. Ja meg hogy "dolgoznak"-e a kapcsolaton, vagy csak beletunyulnak, beleszürkülnek, természetesnek veszik hogy van. Utóbbi esetben eltávolodnak érzelmileg egymástól s persze hogy ritkul az együttlétek száma.

A napi meló, rutin sem feltétlenül tudja növelni az együttlétek számát - ld. ha reggel rohansz melóba, este hullafáradtan hazaesel az igencsak csökkenteni tudja a libidót hétköznap.

2021. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte állandóan szexelni akartunk, most néhány év elteltével átlag 2-3 naponta van. Nekem ez így teljesen elég, de csinálnám akár mindennap is, különösebben nem kellene megerőltetni magam. De így,napi rohanás, este fáradtan hazaesés után már sokszor csak aludni akarunk. A nap csak annyiban számít, hogy hétvégén reggel többnyire ráérünk, kipihenten, ráérősen, nekem azok a kedvenceim.
2021. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jelenleg, mivel othonról tanulunk(egyetemisták vagyunk)rengeteg, napi töb alkalom, volt olyan, hogy nekem nem volt előadásom, sem feladat semmi, ő olnine volt, bemásztam neki az asztal alá, és szopni kezdtem. Meg hasonlók...
2021. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!