Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit csináltok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináltok ha a harmadik nekifutásra sem áll föl a pasi szerszáma?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Negyedikre fel fog.
2021. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Férfiként mondom, hogy az ilyen az vagy urológus vagy szakítás
2021. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ mennyire erős az érzelmi kötődés. Ha nagyon akkor több dobásod van, de az érzelmek szintjétől függ hogy mennyi. Ha alkalmi, vagy laza kapcsolat - hát haver ott sokszor csak egy dobásod van és pont. Megjegyzem, ha szeret is a csaj a kielégületlenség miatt elég gyorsan erodálódni fognak az érzései és mész a lecsóba. Szóval vagy feláll vagy game over a csajjal.
2021. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Felöltözöm, aztán haza megyek. Ha nem tud rám felizgulni, vagy merevedési problémái vannak, azzal nem tudok mit kezdeni. Órákig nem fogom gyűrögetni a farkát hátha sikerül 2 másodpercre felállítani.Ha nem tetszem neki azon nem tudok változtatni. A merevedési gondjainak a kezelése meg szintén nem az én feladatom.
2021. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha harmadikra se, akkor nem lesz negyedik, egyszerűen leépítem. De normálisan, oda figyelve, hogy ne rúgjak bele.
2021. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
De mit teszel érte, hogy felálljon? Mert sok nő szerint alap, hogy lehúzza a pasi gatyáját, és már beton a farok.
2021. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Megkérném vizsgáltassa ki magát mert ez így nagyon nem normális állapot.
2021. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy kis frontin, vagy egy kis bor segíthet (nem együtt a kettő!). Sírok itt a mindent tudó nők kommentjein. Gondolom ők is 100%-osan nedvesek szoktak lenni az első együttlétek előtt. Persze ha mégsem, az a férfi hibája :D. Imádom ezeket a pszichés zavarokat: nem tetszem neki, meg kezeltesse magát urológussal. Akibe ilyen szintű empátia szorult egy szexualitásra vonatkozóan, annak minek bármilyen jellegű emberi kapcsolat? Annak a dugás sem szól semmi másról, csak arról, hogy az ő lelki bizonytalanságai kielégítést és feloldást nyerjenek. Mivel jobb ő egy olyan férfinél, aki izgul, pont amiatt, hogy minden jó legyen, ne csesszen el semmit? Semmivel, sőt, sokkal rosszabb!
2021. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát én cáfolnám, amit a #6os ír. Az összes férfinak akivel szexeltem, mire oda került a sor, bizony állt, mint a cövek. Pár ruhán keresztül simogatástól. Semmit se kellett konkrétan tennem, persze ettől még ugyan úgy oráloztam stb, de nem kellett felállítani. Szerintem ha egy fiatal egészséges férfi oda kerül, hogy szexelhet azzal, akit kíván, akkor nem hinném, hogy ez gondot okoz. Persze ha túlizgulja lehet, hogy elsőre nem szuperál, de 4 alkalmat én se várnék.
2021. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
#9: egy fogad legyen, az is fájjon.
2021. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!