Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ötleteitek vannak BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötleteitek vannak BDSM vallatásra?

Figyelt kérdés
Páromat nagyon vonzza, hogy vallassam/ gyóntassam őt kikötözve. Ti milyen kérdéseket tennétek fel?

2021. nov. 23. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hová rejtetted el a dugóhúzót?
2021. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűséges voltál? Ki tetszik? Más nőt/pasit is megnéztél? Milyen beteg fantáziáid vannak, amiket kínos lenne nekem elmondanod? Meséld el a legmegalázóbb eseményeit az életednek... Stb.
2021. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat amire a válasz után bünti jár 😂
2021. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Soroltasd el vele, hogy élete során kik tetszettek neki. Tini korban a pasiknak bejön mindenki, sokan fantáziálnak osztálytársaikról, évfolyamtársaikról, színészekről, hírességekről, bárkit megdugnának. Szóval bárkiket sorol fel, mindig rá tudsz kontrázni hogy hazudik, mert te tudsz mindenkiről és ő bizony kihagyott valakit.

Kérdezd dátumokról, a pasik szörnyen emlékeznek rájuk. Mikor találkoztatok, mikor szeretett beléd, mikor volt az első kézfogás, első csók, első szex, és ha nem tudja vagy rosszul emlékszik megbünteted. Legalább később minden dátumot vágni fog fejből :) Ha nagyon ki akarsz szúrni vele, kérdezz rá az órára is, ne csak a napokra, azt biztos nem fogja tudni. De ha tudja is tudod rá mondani hogy nem úgy volt, mert te 2 órával későbbre emlékszel. Tanultasd meg vele az összeset és minden vallatás előtt tudsz azzal kezdeni hogy mindet felsoroltatod vele. Majd legközelebb időrendben visszafele, hogy jól összezavarodjon.

Kérdezheted azokról a vágyairól is, amik legalább egyszer eszébe jutottak, de aztán lemondott róluk. Részletesen indokolja hogy az adott fantázia miért nem tetszik neki annyira hogy meg akarja valósítani. (Nekem pl. vannak olyan extrém vagy durva dolgok amikről fantáziálok néha, de soha nem csinálnám a valóságban, de biztos nem én vagyok az egyetlen :D)

2021. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből nem derül ki hogy pasiról van-e szó, ezért elnézést :D #4 voltam

(De lányok esetében is jók a kérdések, ugyan úgy lehet szívatni a dátumokkal vagy a pasikkal akik valaha tetszettek neki stb)

2021. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pasit szeretnék vallatni, köszönöm eddig szuperek az ötletek😃
2021. nov. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!