Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők!Váltatok már el azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Váltatok már el azért mert a férjetek nem elégített ki benneteket rendesen?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem váltam el soha, de azért a házasság előtt jobb esetben egy tartós kapcsolat áll. Ott már sok minden kiderül. Ha valami oknál fogva házasság után már nem elégítene ki mert letojna, akkor én sem tenném meg neki. Így hát ja, valamelyikünk biztosan beadná a válópert.
2021. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de erősen gondolkodom rajta. Számomra fontos a szexualitás és amit kapok, azt nagyon kevésnek érzem.
2021. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben vagyok sajnos. Nagyon szeretem a férjem mint embert, de egyszerűen beleőrülök a szexhiányba. És ha nagy ritkán van is, akkor se élvezetes. Fiatal vagyok és nem akarok így élni de nagyon nehéz elengedni azt akit szeretsz, így még nem hoztam meg a döntést.
2021. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Úgy veszem ki, hogy még az elején vagy. Én 5 éve élek így. Egyre elviselhetetlenebb. Nem lesz jobb..:/ nem, nem fog változni. 31F
2021. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!