Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, orálnál szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, orálnál szeretitek, ha a srác fogja a hajatokat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 23:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Ah de még mennyire. Sőt, ne csak fogja, markolja rendesen és húzza rá a fejem a farkára. Hátrafele is húzhatja a hajam, hogy a fejem felfelé nézzen. Ilyenkor a legszexibb, ha lemosolyog rám, esetleg a nyálát szépen lecsorgatja vagy a farkára vagy a számba. Majd szépen újra a farkára húzza a fejem..😇

Hm bocsi ha elkalandoztam. Visszatérve: én sub vagyok, de ahogy hallottam sok nőnek nem tetszik, ha szopás közben megfogják a haját/fejét, mert szeretik maguk csinálni saját kis tempóban stb és feszélyezi őket, ha a pasi keze ott van. Szóval minden nő más, majd a partnered ízlése fog számítani:)

2021. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Lájkvadász céda!😒

(Amúgy ahogy írod!!)

2021. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2021. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nem bánom ha ő irányít
2021. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
#2: Nem azért, de a hasonló válaszaim csak lepontozni szokták, mert hogy itt egy nő aztán ne szeresse a szexet, micsoda rbanc. Igazából meglep, hogy most épp felpontoztak..
2021. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

#1

Amúgy ez a dolog tök érdekes, mert pl egyik exem nagyon bevállalós sub volt, megdughattam a száját, szerette a kötözést stb, de azt sosem engedte hogy ráhúzzam a fejét. Jelenlegi barátnőm pedig igencsak prűd hozzá képest, nem is igazán olyan szexmániás mint én, de azt meg megengedi hogy irányítsam, lefogjam a fejét.

21F

2021. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
#6: Azért is mondtam, hogy nagyon egyénfüggő a dolog. Pl simán lehet hogy egy szbot ért mondjuk egy olyna rossz tapasztalat, hogy utána többet már nem akarja az adott dolgot. Nálam is van ilyen.
2021. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert jól kifejezi a lényeget :)
2021. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem
2021. nov. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Simogathat, hozzám nyúlhat, persze. De én irányítok, nem húzhatja rá a fejem meg nem szopathat meg. Mert egy méret felett (17 centi páromnak, és elég vastag) behánynék maximum. És én biztos nek fogok öklendezni senki kedvéért. Megy amíg megy, aztán vannak kezeim is. Sose volt eddig igény többre.
2021. nov. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!