Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vastag a párom farka....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vastag a párom farka. Nehéz szopni mert félek hogy a fogalmmal bántom. Járt így más is már?

Figyelt kérdés

Próbálom a számat úgy tartani de mégis úgy érzem mintha hozzá érne.

Azt mondja nagyon szereti ahogyan szopom.

Nem tudom ha egy picit hozzá ér a fog a farokhoz az nagyon fájdalmas? Félek hogy csak nem szól ha rossz neki.


2021. nov. 25. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
mi pasik bizonyára szeretünk szenvedni és nem szólni ha fáj, tudod?
2021. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
igen én is hasonló gonddal küzdök, de a párom szól ha fogazom és fájn eki
2021. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is vastag a farkam, volt egy kisszájú csajom, aki nem is tudott fogazás nélkül szopni.

A jelenlegi párom is fogaz néha, nem fáj, csak elvonja a figyelmemet az élvezetről.

Érdekes, hogy ez csak a véletlen fogazásnál van. Ha megkérem, hogy fogazzon, akkor az pont jól esik.

Fogazás főleg fel-le mozgásnál van, ha csak tartja a szájában, szívja és a nyelvével köröz, akkor nincs fogazási probléma.

2021. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha fáj, akkor szólni is fog hidd el nekem. Nekem is fura volt, én is mindig kérdezgettem először. Sajnos nekem is kicsi a szám. Ja és van olyan pasi is akit nem zavar, mintha még tetszene is neki. Az exemnek szárazon se volt érzékeny a makkja. Szóval pasi függő is.
2021. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Fogászaton méretre készítenek szilikon fogvédőt, éjszakai fogcsikorgatás ellen a fogzománc megóvására. Lehet csak alsó, felsőt, vagy mindkettőt. Ez erre a célra sem rossz!
2021. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha fáj szól.
2021. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is vastag, sajnos nem is tudtak még jól szopni engem
2021. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak picit ér hozzá, az nem fáj. De attól is függ melyik fog. Szemfog biza tud fájdalmat okozni.


Másrészt nekem nem egyértelmű, h most panaszkodsz-e, vagy dicsekszel (?)


:D

2021. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Sokan azt gondolják áldás a nagy vastag farok pedig,sajnos nem.Vége lett már pár kapcsolatomnak miatta :(
2021. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

9 válaszoló közül kész szerencse, hogy nem volt kisfarkú xd

Gyakorin mindenkinek szafaléda fas-a van

2021. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!