Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek,ha a szeretőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha a szeretőtök elmondaná egy év után,hogy a kapcsolat elején nem védekezett,az első pár alkalomnál teherbe akart esni?

Figyelt kérdés
Most befolyásolna valamit? Folytatnátok a kapcsolatot?

2021. nov. 27. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nő vagyok, de ha pasi lennék és valaki egy ilyet betolna, kidobnám a fenébe. Ez sehol nem normális és az egy dolog, hogy időközben lemondott erről az őrültségről, de akkor is ez volt a terve, ez az ő fejében teljesen normális dolog volt és nem érezte, hogy bármi probléma lenne vele. Egy ilyen emberrel én semmiféle kapcsolatot nem akarnék, mert egyszerűen bolond/buta vagy nem tudom mi baja van, de az más téren is megmutatkozhat.

Kb még örülj neki, ha tudsz 'szakítani' vele úgy, hogy nem kezd zaklatásba vagy bosszúhadjáratba lol. Ki tudja..

2021. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
1: szerintem a kérdező magára gondolt. :)
2021. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Az is lehet, nem volt egyértelmű számomra. Viszont akkor ebben az esetben még sajnálatosabb a dolog, mert a kérdező annyira gerinctelen gyáva alak, hogy csakis akkor merné elmondani, ha tudja hogy nem lesz következménye. Szóval itt csinál most egy kis közvéleménykutatást és ha sokan írják, hogy kidobnák, akkor ő bizony nem fogja elmondani ezt a kis titkot. Akkor ez még patkányabb viselkedés, mint elsőre tűnt.

Majd a kérdező megválaszolja, hogy melyik oldal is ő:)

2021. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és teljesen úgy gondolom és egyet értek azzal amit az első válaszoló irt. Szándékosan a másik tudta és bele egyezése nélkül megpróbálni teherbe esni aljas és undorító dolog.
2021. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1-es,köszi,Te értelmezted jól.
2021. nov. 27. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: Jólvan, akkor véletlen pont jól értettem:)

Szerintem tudsz te normálisabb nőt is keríteni, főleg hogy csak szexeől van szó, nem szerelemről. Gondolj bele ki tudja milyen agymenése lesz legközelebb. Vagy mi van ha pár hónap múlva szerelmes lesz beléf és újra kitalálja, hogy gyereket akar? Az valóban dicsértes, hogy végülis bevallotta ezt, mert akár magában is tarthatta volna örökre. Csak az a baj, hogy ezzel el is vesztette a bizalmat. Eleve ezzel a teherbeesés témával is, aztán azzal hogy hónapokig titkolta.

Mondjuk ne haragudj, de te is felelőtlen vagy. Az első alkalmakkor és azota se húztál gumit a fszodra? Egy alkalmi kapcsolatban? Komolyan csodálom, hogy (elvileg) még nincs gyereked vagy nemi betegséged (ki tudja).

2021. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6:Egy nagyon rossz kapcsolat miatt alakult ez az ismeretség,aztán folytatódott..A belémszeretéssel már elkéstem..Betegségtől nem tartottam,nagyon ápolt Nő.(Nem is nagyon megközelíthető.)
2021. nov. 27. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7: Attól, hogy ápolt, még lehet nemi beteg. Fektételezem nem szűz volt, mikor megismerted. Na meg ugye a kiscsaj is lazán beleült valami idegen pasi farkába, tehát máséba is beleül(t) gumi nélkül. Csak mondom.

A lényeg: úgyis az számít te mennyit tűrsz, mi fér bele nálad. Remélem nem alakulnak rosszul a dolgaid. Hajrá!

#1,6

2021. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!