Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyie fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyie fog fajni? 19eves vagyok,16eves koromtol sportolok minden nap rendszeresen.

Figyelt kérdés

Az erdekelne hogy mennyire fog fajni a szuzessegem elvesztese?

Tudom nem lehet ezt igy es mindenkinel mas,de csak igy elkepzelesre.


Voltak mar igy tagitgatasok.

3ujjam pl



2021. nov. 27. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

A sportnak mi köze van ehhez?

A 3 ujjas tágítást felejtsd el mert majd harangoznak ott.

2021. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Mint amikor kibeleznek a főtéren, élve.
2021. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SIDLER22 ***** válasza:
5%

Én mint fiú fiatalon csináltam minden hülyeséget a testemmel.

(Példák okáért volt olyan, hogy strandi pumpával felfújtam a farkam XD)

Szóval számomra elég fura, hogy a lányok még addig se jutnak el, hogy csak kíváncsiságból fiatalon megpróbáljanak valamit berakni a lukba. Mint írtam, sok mindent kipróbáltam én is ezért ez sem maradhatott ki. Egy ideig érdekes volt meg új dolog csak aztán rájöttem, hogy ilyen "tevékenységek" után más az állapota és nem kényelmes rajta ülni szóval pár nap alatt le is szoktam róla. De a lényeg, hogy kipróbáltam.

Lányok miért nem csinálnak ilyet?

2021. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Velem biztos nem fájna! Volt nagyon szűk barátnőm, és annyira tetszett neki az első szex, hogy nagyon hamar akarta a másodikat is!
2021. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Mit sportolsz?
2021. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anno nekem nem fajt inkabb csak fura es picit kellemetlen erzes volt. Igazabol csalodtam mert azt hittem jon az orult nagy orgazmus 😅

Kesobb izgalmas jo elmeny lett de orgazmus nem volt sehogy sem.

Hat az csak par ev mulva jott el.

2021. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

Mi köze a sportolásnak a szexhez???

Mindenkinél más. Van akinek nem fáj, van akinek igen.

Ha ráparázol, tuti fájni fog.

2021. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

ezt a 3 ujjas tágítást tényleg felejtsd el.

szóval ha átlag méretű fa sszal leszel megdugva és a srác már dugott nővel van némi tapasztalata benne, akkor nem fog fájni semennyire se.

2021. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 1Léna ***** válasza:

Ha így gondolsz rá, akkor valóban csak a szüzességed elvesztése a cél, amii nem hasonlít egy sportolásban szerzett sikerhez.

Lehet, hogy nem fájdalmasabb mint egy megerőltető edzés, de mint az elvesztés szó jelentése is jelzi nem több, nem jobb, hanem kevesebb leszel, így fontold meg jól kinek adod magad, a tested, és így a leked egy részét is. Legyen ez olyan személy aki a szívével is szeret.

Mechanikus tágításra semmi szükség. A hüvely olyan mértékű tágulásra képes, hogy egy baba is átférhet rajta szüléskor.

2021. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!