Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyi magasságkülönbségnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi magasságkülönbségnél?

Figyelt kérdés

167 cm-es lány és 195 cm-es férfinál milyen hátrányok léphetnek fel a magasságkülönbség miatt?

Pl nagyon le kell a férfinak hajolni ha csókolóznak stb



2021. nov. 28. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez azért nem olyan vészes különbség. Én voltam 39cmel alacsonyabb lánnyal hónapokig.

Az állva ölelkezés meg csók volt problémás, meg misszionáriusban is azért nehézkes volt csókolózni mert a mellkasomig ért kb. Viszont cserébe állva leszopott:D

2021. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Mindenre van megoldás.Csak akarni kell.

A párom és én 155 cm 173 cm ez nem annyi mint a kérdésben van de azért ez is jelentős.

Akkor lenne gond ha a lány lenne a magasabb. Ezt gondolom hogy nem kell magyarázni hogy miért.

2021. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StevenUp ***** válasza:
68%

ma 11:41

Abbéli frusztráltságodat hogy alacsony és jelentéktelen vagy a nők szemében ne az itt föcsögéssel éld ki magadból. Sajnálom hogy kicsi vagy kicsi farokkal de mi rendes magasságú emberek nem ártottunk neked :D

2021. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha a párodnak nincs hosszú farka, akkor talán a 69es póz ami nem fog menni de amúgy nem sok ez a különbség
2021. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyen, 148 a párom én 182cm
2021. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Állva nem fogtok tudni csókolózni hosszan. Minden más megoldható, tapasztalat.
2021. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi komoly. Én 197 cm vagyok. Voltak már 155-165 cm körüli nők is az életemben. Ez 30-40 centi különbség. Ami legtartósabb kapcsolatom volt, az pont egy 165 cm-es lánnyal volt.


Most komolyan ilyen apróságok vannak, minthogy az állva csókolózás kicsit nehezebb, de ezeken őszintén mi múlik? Nem olyan komoly dolgok. Ha pedig mindketten ültök vagy fekszetek, akkor pedig abszolút semmi nem érződik belőle, simán tudtok egy szintben lenni.

2021. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!