Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor hogy is van ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez a lányoknál ez az orgazmusdolog? Fontos? Vagy mégsem annyira? Többi lent:

Figyelt kérdés

Tavasz óta van egy csaj, akivel rendszeresen összejárunk szexelni. Szinglik vagyunk mindketten, dolgozunk, és elég magányosak vagyunk. Régóta ismerjük egymást, de tavasszal melegedtünk úgy jobban össze, hamar kiderült, hogy a párkapcsolat nem menne. De a szex baromira hiányzik mindkettőnknek, meg néha péntek, szombat este mégis jólesik egy közös összebújás, filmnézés, vagy közös program (igen, néha kimegyünk ide-oda, mintha egy pár lennénk).

Egész nyitott a csaj, nagyon jó a szex. Viszont van egy nagy gond, én gyorstüzelő vagyok. Behatolástól sosem ment el tőlem, csak 2x sikerült úgy, hogy izgattam a csiklóját, de nagyon nehezen ment akkor is. Mindig azt mondja, hogy ne is stresszeljem magam ezen, mert nehezen megy el, neki is jobb, ha nem vagyunk ráfeszülve erre. De akkor mégis miért élvezi a szexet velem? Az este is pár lökés után elmentem, és mondta, hogy nem gond, mert nagyon jó volt így is, sőt, utána le is szopott viszonzás nélkül. Állandóan bennem van ez a kérdés, hogy miért szeret mégis velem lenni? Tényleg jó így neki? Vagy csak simán magányos, és örül, hogy van valaki? Vagy szerelmes lenne mégis, csak nem meri elmondani? Nem tudom. Szerintetek? 25F, 24N



2021. nov. 28. 12:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
De miért nem elégíted ki máshogy?
2021. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1es

Mindig szoktam izgatni kézzel, szájjal is, stb, élvezi, de a legtöbbször nem tud elmenni. És beszéltünk már erről, hogy nem is kell erőltetni, mert neki úgyis nehezen megy...

2021. nov. 28. 12:53
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Hát ilyen is van.
2021. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
Sosem fogjuk megtudni az igazságot. A női orgazmus olyan, mint a Bermuda háromszög titka. Sokszor lehet arról olvasni, hogy nekik már az élvezetet okoz, ha nincs kielégülés. Én ezt nem fogom soha elhinni nekik. Persze biztos van különbség a férfiak és nők közt ezen a téren is, de ha én felizgulok szex közben, kellemes, kéjes érzések járnak át, utána feszült lennék, ha nem lenne orgazmus a vége az együttlétnek. Ha számukra valóban nem lenne fontos az orgazmus, akkor azt gondolom önkielégítést is úgy csinálnák, hogy egy darabig húzzák magukat, majd befejezik a tevékenységet és ottmaradnának félkészen. Azt hiszem ez csak kamu duma. Nem értem miért nem tudnak őszinték lenni és azt mondani, ha a farkaddal nem tudtál kielégíteni, mert hüvelyileg képtelen vagyok erre, akkor a csiklóm addig izgasd még el nem élvezek én is. Engem az sem zavarna, ha nehezen tud a nő elélvezni. Nem akkor kezdek hozzá a szexhez, mikor időre mennem kell valahova. Szóval van elég türelmem és kitartásom és szeretném, ha meg tudnám adni a nőnek is szex közben is azt, ami számára örömet okoz, csak legyen ebben a hölgy is partner.
2021. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem vágyna rá, de feszeng mert lassan megy neki
2021. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

4es

Igen, de az tény, hogy a női orgazmus más, mint a férfiaknál, tényleg tudják élvezni orgazmus nélkül is. Van olyan nő is, nem is kevés, aki sosem élt át orgazmust.

Amúgy egy lány haverom is mesélt erről, hogy ő saját magától kötelességének érzi, hogy minden teljesít és enged a pasijának (tényleg nagyon szeretik egymást), de neki bőven elég, ha nagy ritkán egyszer orgazmusig juttatja a pasija, nem kell, és nem is tud minden alkalommal. De na, akkor sem értem, mert az itteni válaszokat, amiket olvasok, azt erősítik meg, hogy baromi fontos, hogy a nő minden alkalommal orgazmusig jusson. A gyakorlatban másképp tapasztalom (nem magamat védem, félreértés ne essék).

2021. nov. 28. 13:02
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos, hogy nem lennék olyannal, aki nem tud, vagy lusta a csúcsra juttatni. De lehet, hogy neki ehhez komolyabb érzelmek kellenek, viszont a szex azért jó neki. Sőt, elég sok nő feladja a saját élvezetét sajnos.
2021. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Masok k*rvara lenyegtelen

Mindig az legyen a celod, hogy a lany is elelvezzen.

Nemis ertem mo a szarert nem hasznalod az ujjad meg a nyelved, ha mar ott van.

Szegyenkezik a lany, hogy tovabb tart neki, de attol meg vagyik ra, csak nem meri mondani, ne legyel mar gyoker istenem

2021. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem vágyna rá, de feszeng mert lassan megy neki"

Mivel én szeretek maszturbálni, egyszer kipróbáltuk, hogy együtt masztizunk. Direkt sokáig elhúztam, hogy neki is legyen ideje. De akkor sem sikerült neki, pedig magának csinálta.

"Nemis ertem mo a szarert nem hasznalod az ujjad meg a nyelved, ha mar ott van."

Mondtam, hogy használom, de nem szoktunk orgazmusig jutni. Ő mondta direkt, hogy ne erőltessem.

2021. nov. 28. 13:15
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

6.) Egy napra csak és kizárólag ezért szeretnék nő lenni, hogy a női orgazmust körülvevő misztikumot megfejtsem.

Én azt gondolom szükségük van rá, de

1.) Azt gondolják, ha nincs hüvelyi orgazmusuk a férfi inkább lelép mellőlük nem kínlódik velük, holott, ha az a férfi felkészült ezen a téren tudhatja a csikló az, ami a nő élvezetét szolgálja.

2.) Megszokta, hogy az izgatásnak azt a módját, ahogy magának csinálja, ezért a férfivel nehezebben jut a csúcsra a csikló izgatása révén is, ezért szintén kellemetlenül érzi magát, hogy a férfinak esetenként 15-20 percen keresztül kitartóan kell izgatni őt. Pedig ez egy férfinek nem probléma, sőt.

3.) Szépnek találja-e őt a férfi, nem zavarja, ha a bal melle kisebb, mint a másik, nem probléma-e, ha túl nedves, vagy nem okoz-e gondot az a férfinek, ha nemi szervének a kinézete nem olyan, amilyenről ő azt gondolja ideális.

4.) Alkalmatlan a férfi mindenre. Nem ismeri a női test működését azt gondolja a farka aranyból van és két lökés elég ahhoz, hogy a partnernőjét is a csúcsra juttassa. Az előjátékot hírből nem ismeri és nem törődik azzal, ha ő elélvezett, hogy a nőt is csúcsra juttassa valahogy.


Ezekre a dolgokra, mind-mind rágörcsölhet a nő, ami nehezebbé teszi, vagy meggátolja a kielégülését és inkább azt mondja az is kellemes számukra, ha csak megdugják őket, de nincs orgazmusuk.

Majd az aktus után pedig titokban a fürdőszobában a zuhanyozás során felteszik maguknak az i-re a pontot.


Persze van sok kivétel is, akit nem érdekelnek ezek a dolgok, nem görcsölik túl azt, aminek pont arról kellene szólni, hogy mindentől mentesen felszabadultan adják át magukat az élvezetnek.

2021. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!