Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfiként igen érdekesn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árpád2001 kérdése:

Heteró férfiként igen érdekesnek találom a femboy létét. Külsőre nőnek szeretnék látszani. Hogyan tudnám elkezgeni?

Figyelt kérdés

#Femboly
2021. nov. 29. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess youtube on sminkes videókat, szerezz be pár alap dolgot drogériákból. Vehetsz valami női parfümöt is. Ruhákból ugye attól függ milyen testalkatod van, ha vékonyabb vagy talán könnyebb, ha nem, nézegess nagy méreteket. Nem olyan nehéz ez. A boltokban úgysem fognak hülyének nézni nyugi, azt hiszik hogy a csajodnak vásárolsz, meg aztán amúgyis mindegy ki mit gondol. Hajrá:)

(remélem jól értelmeztem amit írtál, pontosan nem tudom mit takar a femboy. nyilván ciciket nem tudsz növeszteni magadnak, nem tudom ez volt-e a cél vagy elég az általam leírt átmeneti, bármikor eltüntethető megoldás)

N

2021. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ciciket nem szeretnék. Csak a ruhák szempontjából szeretnék nőnek kinézni.


Phusapos melltartó és sportosabb női ruhákat szeretnék hordani.


Átlagos testalkatú vagyok.

2021. nov. 29. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Izé... ha pasikra is vágysz akkor nem vagy hetero csak szólok. Egyébként meg ahogy az #1-es írja, de ne lepődj meg ha a környezeted furcsán fog majd rád nézni.
2021. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Férfiakhoz nem vonzódom
2021. nov. 29. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Aztán ezután jön hogy uborkát dugsz fel, hagyjuk már ezeket a kamu dumákat, biszex vagy nincs azzal baj, de heteró messze nem!
2021. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

#5: Ha nem vonzódik férfiakhoz, akkor ha tetszik ha nem, hetero. Mellesleg minek jössz ide, ha nem a kérdésre válaszolsz hm?

Kérdező: szeritnem manapság YT-on és Tiktokon is sok olyan pasi van, aki gyárt ilyen tartalmat. Onnan is inspirálódhatsz:) nekem néha dob be pl transz nőket, az ő stílusuk segíthetne szerintem:)

#1

2021. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fel jöttem trollkodni😂😂😂
2021. nov. 29. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

?

Ja neked ez most poén volt? Csak mert akkor rohadt szar volt

2021. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam vicces senkinek, ezzel tisztában vagyok
2021. nov. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!