Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, éreztek különbséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, éreztek különbséget a normál és a feltöltött szájjal való orális szexnél, mit? Vagy csak látványra más?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, gondolkodom a feltöltésen, nemcsak emiatt.

2021. nov. 30. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megnézhetlek? kíváncsi vagyok milyen vagy! 6. voltam
2021. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#1: szerintem ha telt ajkaid vannak, akkor hagyd a fenébe. Minek? Mellesleg fél ml olyan pici. Ráadásul fél évente szúratni kell majd magad. Nem hiszem, hogy erre annyira szükséged lenne. Ha tényleg nagyon csík szád lenne és annyira összetöri az önbizalmad, akkor azt mondom érthető. De én azt látom amúgy, hogy a pasik többségre a természetesre szavaz. A töltött szájú csajokkal én még normális pasit nem láttam, csak az ilyen tipikus macsó bohócokat
2021. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nincs kulonbseg.

Csak a fantazia elenkebb “kezdes “ elott

2021. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha telt ajkaid vannak mi a banatnak akarsz barmi idegen anyagot bele? Oszinten nem ertem, meg ha esztetikus is lesz, miert? :D ez a baj a szepsegiparral, tok hasznos is lehetne, hisz rengeteg problemat megoldhat ami onbizalomhianyt, onertekelesi problemat okoz, de nem, mindenki tolja magaba a szilikont, megy a botox, egy kis toltes ide egy kicsi oda. Vajon lesz egy pont ahol a nok raebrednek hogy amugy ez gaz es nagyon tre az irany, vagy a folyamatos a kozossegi media altal generalt nyomastol ez egyre szelsosegesebb lesz mig a vegen mar nagyitoval kell keresni majd a termeszetesseget a nokon... Borzaszto es a legszebb hogy ezek a plasztikai sebeszek lassan celebstatuszban vannak erted??? :D sokezer vagy tizezer idiota noi kovetovel a platformjaikon. Meg influenszerek sorsolnak feltolteseket instan... Ah hagyjuk is, bocs, elkalandoztam a tematol, biztos jobban fogsz furulyazni fel ml akarmivel a szadban, mindenkepp szurasd be!

F

2021. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hyaluronsavat tesznek bele, nem szilikont, fél éven belül felszívódik, ha nem tetszik, akkor nem töltetem újra, ez nem végleges dolog, mint mondjuk a mellplasztika.
2021. nov. 30. 13:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Szívesen látnám az ajkaidat. 4-es voltam.
2021. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak látványra vonzóbb.
2021. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki kéne próbálni!🙂
2021. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!