Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ha van szeretőtök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha van szeretőtök, vele az ágyban felszabadultabban vagytok mint otthon a párotokkal?

Figyelt kérdés
Tudom sok oka van annak, hogy valaki félrejár, de maga az aktus inkább a gyengédségről szól ilyenkor, vagy a vadabb együttlétről amit otthon nem kaptok (vagy nem akarjátok kérni) meg?
2021. nov. 30. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Őt szeretem. Persze hogy vele jobb a szex.
2021. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Arrol szolt.hogy kapjak f aszt
2021. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Pont ez a lényeg
2021. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Igen, olyanokat kapok meg, amit otthon nem, mert a férjem nem is akar úgy közeledni. Konkrétan a szeretőm, akit egyébként is vonzónak találok (nem testileg) olyan földrengető orális szexet tud adni nekem, amiről álmodtam, de otthon sosem kapok meg (amúgy is kevés az, ami otthon jut), soha addig nem élveztem úgy, mint vele. Nem fogok váltani (bár lehetne), mert a férjemet is szeretem, minden másban jól érzem magam otthon.
2021. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!