Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szeretitek ha a szátokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek ha a szátokra ül a csajszi?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem, ha egy nő nem akar az ember fejére/szájára ülni az a tisztelet jele.


Az exem azt mondta, hogy nekem nem akar a fejemre ülni, akkor inkább keres ahhoz egy sub pasit.


Szóval aki a fejemre ül, az semmi különlegeset nem lát bennem, csak egy pasi vagyok neki. Aki nem teszi, az tisztel engem.

2021. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

#11

Nőként írom, sok marhaságot lehet olvasni ebben a kategóriában, és ez az egyik legnagyobb.

2021. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Az a tisztelet jele, hogy keres egy másik pasit, akinek ráül a fejére?? xDD
2021. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
Én szeretek ráülni a faszi arcára
2021. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#12


Ez nem marhaság, ez tisztelet. Ez olyan, mint amikor egy pasi a sarki prostitól még azt is elvárja, hogy a fenekének a lukát kinyalja a barátnőjével, de attól akit feleségül vesz, ilyen orgiát nem várna el. Te sosem tiszteltél még senkit igazán, így amit megteszel egy hitvány emberrel, ugyanazt megteszed azzal is, aki elvileg "fontos", neked. Mindegy. Te egy érzéketlen ember vagy, nem érted.

2021. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én imádok úgy nyalni. Pláne, ha én irányítok akkor is.

48Ffi

2021. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#14 lány vagyok, most miért kellett lepontozni? :D
2021. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#16

Épp csak azért mert nem hanyatt fekve kapom az orált, hanem ilyen formában?


De gondolom akkor te olyan "megalázó" helyzetbe sem hozol egy nőt, hogy magad elé térdelteted, és úgy "szopatod"? Bocsánat, nem egy nőt, hanem a nőt akit szeretsz...


Mert ugye lehet ezeket így is meg úgy is felfogni.

A térdeltetést is lehet megalázó helyzetként, de úgy is, hogy élvezettel örömet okozok a páromnak.


De ahogy gondolod. Én inkább a második mellett döntök, mert inkább élvezem a szexet mint hogy kapcsolatban, házasságban, ahol tudom, hogy a másik szeret, hogy szeretem a másikat, ilyeneken agyaljak.

2021. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, #15 nem 16 :D
2021. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18

Ez egy fontos felfogásbeli zavar egyébként. Barátnőm is mindent úgy fog fel a szexbeb hogy megalázó meg ilyesmi, pedig csak még jobban szeretném vele a szexet ha megcsinálni olyan dolgokat

2021. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!