Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatlan 23 éves fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan 23 éves fiúval összejönnél?

Figyelt kérdés

Még a csókig sem jutottam el. Nem vagyok valami bátor, egy lányak meg általában több fiú udvarol és mindig egy határozott fiú viszi a lányt.

Van olyan lány aki várna egy ilyen fiúra?

Ebben a korban már ház a tapasztalatlanság? Ezt látszik egy fiú viselkedésén?


2021. dec. 1. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

na már tudod minek kell lenni.

Határozottnak!

akkor meg ne picsogj légy az!

Nagyon kevés lány az, akinek a visszahúzódók jönnek be.


Egyáltalán nem gáz, és nem is látszik. Sőt akár még szexben sem.

nézd, én 30 feletti vagyok, 30+ tapasztalattal nők terén, és számos több éves kapcsolattal.

A mai napig van olyan hogy 3 perc alatt felsülök :D há most na...

ezzel azt akartam mondani, hogy a "legjobbakkal" is megeshet bármi.


Ezzel tudod megfogni a csajokat: határozottság, kisugárzás, lazaság, de ha olyan van segítőkésszség, "lovagiasság"... pl. ha látod hogy figyel a csaj, és egy banda csesztet valami kissrácot, menj oda és védd meg a srácot. Ha szerencséd van ezt látni fogja, és biztosan értékeli.


Nagyon fontos: ne csak szemezzetek....kezdeményezz! Ő nem fog odamenni, ha emg mégis úgy be leszel sz*rva hogy azt se tudod mit mondj.

Szóval neked kell lépni először, és nálad az előny.

2021. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
nem
2021. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

"Van olyan lány aki várna egy ilyen fiúra?"

az előző 5 év nem volt elég bizonyíték arra, hogy tudjad: nem?

Ideje társaságba járni, haverkodni, ismerkedni. Utána lesz majd más is

2021. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Gáz vagy mindenestől. Felejtős az egész.

20L

2021. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
S mégis mire is várjanak? Miközben ott csapja a szelet nekik x pasi akkor arra, hogy húúúú hátha elmegy előttem 20 méter távolságban valaki aki oda sem mer nézni, meg sem mer szólítani hogy hátha újabb 5-10 év múlva mégis történik valami? Ha akarsz a nőktől valamit akkor állj be a sorba x+1-nek és előbb-utóbb lesz olyan csaj akinek szimpatikus leszel, megfogod "valamivel".
2021. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

5/5-el értek egyet.


ismerkedési fázisban, le kell nyelni a békát, hogy egy valamirevaló csajnál alsó hangon 3-4 pasi folyamatosan kopogtat az ajtajukon.

Ha meg még jobb a nő sztem 10feletti a szám.

A nélkül hogy bármit csinálnának.

Csupán léteznek, posztolnak, stb.


ergo nagyon csekély az esélye, hogy lesütott szemmel begubózva majd odamegy eléd álmaid nője, hogy le akar sz*pni.

Fel kell venned a versenyt.

2021. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elöttem lévők jól írták.


Nem a szűzesség a gond nálad hanem az, hogy nincs önbizalmad és azt sugárzod magadból h szinte már megveted magad. Ez meg nem férfias. Tegyél először ezek ellen.


Én személy szerint a magabiztos pasikat kedvelem akik udvarolnak és lenyűgöznek a humorukkal.

2021. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!