Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan, aki annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, aki annyira szeret orálozni, hogy amikor nincs éppen kapcsolatban, olyankor is kell neki a hiánypótlás, amolyan alkalmi orál keretein belül?

Figyelt kérdés
Én sajnos ismertem olyan lányt is, aki igazi függő volt és a pasija mellett is csinálta mindenkinek.

2021. dec. 1. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
90%
És miért sajnos? Mert mindenkinek csak neked nem?
2021. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
90%

Igen

Imádok szopni, 25/l

2021. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 mantis religiosa ***** válasza:
79%
Miért nem tudok egy ilyennel összefutni?
2021. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
96%

ezt elég nehéz elhinni.

többségében olyan nőket ismertem, akik csak azért nem sz*ptak le valakit, mert nekik hiányzott az "érzés"....

2021. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Nem azért sajnos kedves első válaszoló, hanem mert a legjobb barátom volt az illető és csak emiatt nem szopattam le, nem azért mert ő nem szerette volna, nálam vannak elvek.
2021. dec. 1. 12:25
 6/76 anonim ***** válasza:
56%
Vagyis ő szerette volna,de te elvből nem. Neked nem elveid vannak,hanem szimplán hülye vagy! :)))
2021. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
64%
Tehát a kérdésed magyarán egy rejtett ismerkedési szándékot takar. Gyenge próbálkozás így felszedni nőket. Viszont megsúgok valamit. Ilyen nők kb a százból egy. Nem fogja ugyanis egy nő sem csak a nemi vágy miatt más pasik túrós farkát szopogatni csak azért mert szereti az orált. Én is szeretem, de ha nem lenne más csak az akkor ki dobnám mint macskát szarni :D Nehogy már csak a pasinak legyen jó. De hála istennek engem ez a veszély nem fenyeget
2021. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Veled ellentétben, nekem vannak egyéb lehetőségeim is, mint a farok verés, így nem esek hasra egy szopás ajánlatától. :)
2021. dec. 1. 12:33
 9/76 anonim ***** válasza:
91%

Mire is vagy kíváncsi? Hogy vannak-e olyan nők akik HA bejön nekik az adott pasi akkor igen hamar eljut vele a "dolgokig"? Igen van. Hogy van-e olyan aki imád orálolzni? Igen van, sőt olyan is van aki a kettő egyben.

S most okosabb lettél? Ja hogy hol találod őket? Szórakozóhelyen, buliban, meg mindenfelé (nem a szórakozóhelyen élik csak életüket csak oda is járnak). Ettől még nem lesz a homlokára írva. S neked kell odamenned hozzá és próbát tenni (normálisan, nem úgy hogy hellóka lesz.psz?) s jutsz vele amíg jutsz - ez bizony már rajtad múlik.

Avagy úgy gondolod, hogy egy anonim oldalon tanyázik és a napi 20-30 (vagy több) privit ráíró pasi mindegyikének azt mondja na gyere ma délre és sorban lesz.pok mindenkit? Mert olyan meg nincs.

2021. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
59%
Egy ilyen csajnak tudnék örülni 😀 persze ha nem mindenkinek csinálja
2021. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!