Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tudtok uralkodni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudtok uralkodni az ösztöneiteken?

Figyelt kérdés
Pl. Megkívántok valakit. Mondjuk 1től 10ig legyen egy skála. 1 nem tudok magamon uralkodni egyáltalán, 10 abszolút uralkodom az érzéseim felett minden téren, ha szerelmes vagyok is. Nekem pl. 5ös tehát tudok is uralkodni meg nem is.

2021. dec. 1. 13:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Ne lovagolj a szavakon, a többiek értik, pont az ilyen okostojásoktól félhetünk a legjobban..majd megmagyarázod miért tehetsz meg dolgokat..
2021. dec. 1. 14:03
 12/12 A kérdező kommentje:

Egy kis anonim felmérés nem árthat meg senkinek, azt is sejtem hogy minimum 2-3 pontot felülértékeltek, hiúság, büszkeség..

Annyi hogy ne privibe írjatok hogy ne csak én okuljak. Aki priviben ír közzéteszem, remélem ez elég jó visszatartó erő:


Akkor ismerj meg én majd megvédelek 🤗


186 cm vagyok,85 kg,tanultam közelharcot,és lőfegyverekkel bánni.

És van mellé egy örző védő vizsgás dobermann-om 🤗

Szóval mellettem biztonságban lennél 😁


Na épp az ilyen magabiztosakkal lesz nagy gond a háborúban, nem a szerény visszafogott fiúkkal.

2021. dec. 1. 14:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!