Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúként miért érzem azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúként miért érzem azt hogy képtelen leszek normális kapcsolatra meg szexre?

Figyelt kérdés

El sem tudom képzelni milyen lennék szex közben. Félek hogy nem tudnám kielégíteni a lányt. Meg hogy unalmas lennék a kapcsolatban.

Sajnos lehet az a baj hogy "idős" szűz vagyok mert már elmúltam 20 éves. És sokat képzelődök a szexen és nem tudom elképzelni magam benne.

Amúgy hogyan kellett volna ahhoz viselkednem hogy tízen évesen veszthessem el?


2021. dec. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nagyduma, vezer/alfa személyiség meg a szokásos...bunkó, beképzelt, uralkodó, igazi f$zparaszt viselkedést kellett volna mutatnod. Erre buknak a nők.
2021. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Amíg így érzed,szűz is maradsz!
2021. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon agyalj most már mi vezetett ide. Ami látszik h teljesen önbizalomhiányos vagy és pszihésen sérült. Szerintem keress fel egy jó pszichológust h lehessen ezen javítani.


Első te meg maradjál már csendben a hülyeségeiddel. Ha elutasítottak azt ne máson vezesd le

2021. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki így kezdi, kérdés, hogy próbálkoztál-e vagy csak sajnáltattad magad végig? Én több 10 égő randin vagyok túl de sikerült becsajoznom, sok égés meg csalódás árán de házas vagyok. Miért? Mert próbálkoztam, nem adtam fel és tanultam a hibákból. Ja és folyamatosan fejlesztettem magam, elkezdtem sportolni, elgondolkoztam, hogy miről tudnánánk beszélgetni a csajjal, nem történik velem semmi, ezért első probléma ez volt, hogy aktivabb életet kellett élni :D
2021. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ne stresszelj rá semmiképp. Olyan lánnyal szexelj először akiben bízol és szereted. Így nem lesz rossz élmény akkor sem, ha esetleg nem úgy sikerül ahogy azt szeretnéd. Ha tapasztaltabb a lány hagyd, hogy vezessen kicsit. Hidd el belejössz hamar, csak ne agyald túl.
2021. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ne temesd még magad. Én is húsz fölött vesztettem el, tök véletlenül amúgy. Amúgy meg nehogy azt hidd, hogy olyan nagy dolog az. Egy mechanikus dolog, semmi bonyolult nincs magában az aktusban, amitől egy nem szűz több mint egy szűz (persze nyilván vannak pózok meg lehet gyakorolni, de alapvetően a szaporodás nem bonyolult).


Ami nagy truváj, az az, hogy olyan lánnyal legyen kapcsolatod, akit szeretsz, és azt a kapcsolatot fenntartsd. Gondolj úgy a szüzességedre, mint valamire, amit direkt őrzöl, míg más eltékozolta egy jó dugásért. Lehet, hogy te fogsz jobban kijönni belőle. Ha tudsz, járj el minél több helyre, barátokkal, barátok barátaival, legyen minél szélesebb a kapcsolati köröd. És csinálj valami olyat, amit szeretsz és amiben jó vagy. Ilyenek pl. hogy menj el táncolni, lehet, hogy azért nem fognak működni, mert nem a táncért vagy ott, hanem a csajozásért, és nem arra koncentrálsz. De ha imádsz mondjuk énekelni és elmész egy énekkarba csak azért, hogy énekelhess, akkor simán lehet, hogy ott megtetszel egy csajnak. Persze ettől még a tánc is jó ötlet (csak készülj fel, hogy kb. azonos lesz a fiúk aránya. 20 éve még biztos nem így volt, de ma már minden fiú azt hiszi, hogy elmegy salsázni és majd jól becsajozik, és ezért ezek a helyek ma már tele vannak fiúkkal).

2021. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább maradok szűz minthogy megalázzanak. Kaptam már eleget nem kérek többet.
dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!