Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretem az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem az alkalmi szexet, de hianyzik a szex. Szerinted elmenjek egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Ha igen miert vagy ha nem miert ne?

Korod, nemed is ird meg.


2021. dec. 1. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért a prosti mi akkor? A feleséged lesz?😂 ugyanúgy akkor mész ha dugni akarsz alkalmanként. Ergo alkalmi szex
2021. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
S azt mi honnan tudjuk te mit szeretnél? Mintha azt kérdeznéd mit egyél ebédre. Mondjuk ha választani lehet alkalmi vs. prosti között én az elsőt választanám, ott legalább élvezi a partner a prosti meg nem.
2021. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Olyan opció miért nincs, hogy felszedsz egy normális nőt? Miért pont prostihoz kéne menni? az még rosszabb..
2021. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudok gondolni járványos időbe se szexre, se bármilyen fajta csajra. Az egészségem fontosabb.
2021. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Prostihoz én nem mennék, gáz ha már fizetni kell érte.
2021. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!