Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen volt a legkellemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen volt a legkellemetlenebb punci "illat" amivel dolgotok volt?

Figyelt kérdés

Kerdes.

Milyen volt a csaj?

Milyen volt a sunaszaga?

Lefekudtel vele a vegen?

Ha budos volt isnkinyaltad?


2021. dec. 2. 06:57
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
89%

A csaj: csinos, tàncos, idegbajos, viszont a hangja egy konkrét Edith Piäf. Klasszik keretesszemüveges.


A sunaszaga: nyàron szatmàri szilvapàlinka szaga volt.


Nem feküdtünk le, utolsó pillanatban ez lohasztott le: "De Jézus ezt nem engedné!!!".


Nem nyaltam ki fürdés előtt.

2021. dec. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te mar voltal. A szatmari szolvas!
2021. dec. 2. 07:45
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Kovászos uborka szagú volt a punája. Majdnem lehánytam.
2021. dec. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére nem volt még ilyen.
2021. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
A chlamydiás punci. Sajnos el is kaptam tőle. :(
2021. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Csinos csaj, Volt fesztivál. Olyan büdös halszagú volt (nem fürdött pár napja), hogy jöttem is haza a következő vonattal.
2021. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

#5- mit okozott?

Budos volt?

2021. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktam senkit orálisan kényeztetni így ilyen fesztiválokon és soha nemkértem egy nőtöl sem mert ilyenkor azért vannak ott lent mind kettőnél amónia illatok.
2021. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6# 😂
2021. dec. 2. 09:45
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Úgy alakult, hogy szingli lettem, egy alacsony, kövér lánnyal gondoltam kipróbálom a szexet, jó nagy csöcsei voltak, mindig foglalkoztatott milyen lehet ekkora cickókkal, ami talán ellensúlyozza a kövérséget.


Hát a szex sem volt egyszerű... fáradt, izzadt, nehezen helyezkedett.. de ami a legrosszabb volt, hogy hiába szeretek nyalni nagyon büdös volt, hiába fürdött előtte 1-2 órával.

Szerelem esetén talán megembereli valaki magát, de így nem...

2021. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!