Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik a színes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a színes alsóneműket pasikon, ha igen milyen színűek, fazonúak a "nyerők"?

Figyelt kérdés

Nekem fekete, fehér, szürke alsóim vannak többség, de mostanában utalt rá egy csaj, hogy tök jól állna nekem a lila. De így magamtól valahogy nem éreztem sose késztetést rá, hogy színes alsóim legyenek, főleg nem ilyen extrém színek.

Esetleg ha írtok kort is azt megköszönném, mert van egy olyan elméletem is, hogy a csaj fiatalsága miatt tanácsolta ezt nekem. :)



2021. dec. 4. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Párom narancssarga, zold, kek, lila es voros boxerokat is hord.


23

2021. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a lényeg, hanem ami benne van XD
2021. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem tök mindegy, milyen színű a gatya. Igaz, én már abban a korban vagyok, hogy nem érdekelnek ilyen felszínes dolgok, meg évek óta férjnél vagyok, szeretem, akármi is van rajta.
2021. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen szeretem a színes alsókat, mondjuk mesefigurásat, kis cuki boxereket, imádom! Gyengéim a boxerek látványa pasikon! L :)
2021. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy milyen a színe. Párom fekete, szürke, kék, zöld boxereket hord, nekem teljesen jó. A fazon a lényeg, nem a szín.
2021. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

en speciel nem szeretem a nagyon rikito szineket. legjobb a fekete, szurke, esetleg kek, de nyilvan nem ezen fog mulni a dolog.

ha a csajod utalt ra, h tetszik neki a lila, vegyel nyugodtan egy lilat, mindegy h nekunk mi a velemenyunk.

2021. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem tetszik a színes, csak a fekete. De úgyse ez a lényeges
2021. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is szinte mindegy, hogy milyen szintű. Ne legyen extrém rikító, és ilyen "vicces" azaz kínos mintás.
2021. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!