Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már hogy leizzadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy leizzadtatok maszti vagy szex közben? Melyik volt és miért? Kort is írjatok illetve hogy hány éves korotokban történt ez!

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyáron rendszeresen…
2021. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szex közben igen, szeretem elég egyértelmű. Én is mozgok, több póz is van, ahol én irányítok. Mind a ketten izzadunk. Maszti közben nem jellemző, maximum ha dildón lovagolok. Hány éves korban történt? Hát ömm 17 évesen veszittem el a szüzességem, attól kezdve egészen napjainkig előfordul ez.
2021. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze szinte mindig...
2021. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Most irjam le a masztijaim 3/4-et?
2021. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Szex közben kicsit igen,maszti közben nem jellemző.
2021. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Szex kozben gyakori. Maszti kozben akkor ha lovaglom a dildom
2021. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Maszti közben is le szoktam. Mivel szeretem ha rajtam van a takaró közben. Ami jelenleg egy téli dunyha:D szóval igen, van hogy tiszta izzadság vagyok utána.
2021. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Maszti kozben nem szoktam leizzadni, szexben meg nem volt reszem.


N

2021. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak néhány orgazmus, akkor nem. A 10.-nél már izzadok és lihegek. 19.orgazmusnál már azért csorgott rólam az izzadság.


30N

2022. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!