Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyon magas nők (180-200+...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon magas nők (180-200+ cm) csak velük egy magas vagy náluk magasabb férfiakkal szexelnek, vagy alacsonyabbakra is vevők?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ahaa hát én "csak" 178 centi vagyok, de ez is előhozza sok pasiból a kisebbségi komplexust. Tény, nem is kezdenék nálam alacsonyabbal.
2021. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nők többségére alapból igaz nem csak a magas nőkre. Ettől még van egy páros ahol a fickó 160 cm a nő meg egy 2 méteres kosaras és boldog párt alkotnak. Szóval a kivétel erősíti a szabályt - a nők a velük egy magasságú, vagy magasabb pasikat kedvelik.
2021. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
173 cm magas férfi vagyok, szexpartnerem 180+-os
2021. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

1. vagyok.


Hiába pontoztok le. 180 vagyok, több 185-190 centis, sportoló barátnőm volt. Jó, én FÉRFI vagyok, ez igaz.

2021. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írogathatjátok a kivételeket és tényleg létezik ilyen, hogy a nő magasabb 5-10 centivel a párjánál, csak azért azt tegyük hozzá, hogy ilyen 10-ből 1x vagy 20-ból 1x fordul elő az alacsony férfiak közt és aztán mindenki ezeket a kivételeket ismételgeti :D Nekem is van alacsony, de izmos, jóképű, jó dumás férfi ismerősöm, akinek voltak már magasabb barátnői és könnyen ismerkedik. Csak mellé van még másik 10 alacsony férfi ismerősöm, akik úgy általában nem sikeresek a nőknél, pláne nem a magasabbaknál.
2021. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a #6-os írja, ha nagyon pengén tudsz csajozni akkor menni fog, amúgy nem túl sanszos a dolog.
2021. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
magas nőknél életkor is benne van a képletben nagyon. minél fiatalabbak annál fontosabb nekik hogy komoly kapcsolatban a férfi magasabb legyen. alkalminál kevésbé számít. főleg huszonéves nőknél igaz ez. 30-asok már kevésbé, válogatnak,mert észreveszik hogy nekik sokkal több idő míg bepasiznak. 40-eseknél még kevésbé fontos. 50-es nőknél például olyat már nemigen találsz aki alkalni kapcsolatnál kizárná a nálla alacsonyabb férfiakat. ezek peraze a 180-190 cm nőkre vonatkozik. a kétméteres nők kevésbé válogathatnak,mert kevés 2 méter feletti pasit találnak aki velük akarna szexet vagy komoly kapcsolatot.persze kinézet is pakliba van,és csunya nő kevésbé válogat,főleg ha magas. egy 50-es 60-as csúnya nő, főleg ha kövér is már nemigazán válogat, ha nincs párja, főleg ha imádja a szexet, akkor olyanok is vannak hogy bárkivel hajlandók ágyba bujni, legyen az bármilyen ronda pasi, itt már magasság se szempont...
2021. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!