Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem akarok szopni akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok szopni akkor felkészülhetek arra,hogy soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 19:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%

Ha a szex minőségi, én elvagyok szopás nélkül is

29F

2021. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Eleinte én sem akartam, de ha megismersz valakit, akinek az öröme neked is fontos, megszereted.
2021. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%

A szex jó esetben egy közös játék.

Közös élvezet.

Ha nem akarod, ne csináld.

Ez egyben azt is jelenti, hogy olyan pasi mellett fogsz kikötni, aki nem is annyira igényli.

Tehát ez így rendben is van.

A fenti sok okostojást, hogy 50% kiesik, meg stb. Haha. A világ összes férfije közül 99,9999999% eleve kiesik, mert soha nem is kerülsz kapcsolatba vele.

2021. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

23-as!


Nyilván azokra a férfiakra gondoltam, akikkel kapcsolatba kerül. Nem az összes férfire a világon! Istenem!:)

2021. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Azt prübáltam hangsúlyozni, hogy valójában önbeteljesítő "segítség" neki kiválasztani/kikötni amellett, aki nem is igényli annyira. Nem érdemes a százalékokkal riogatni.

Teljesen normális élete lehet ettől még. Neki is és a pasinak is.

2021. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Azt a két fél dönti el, hogy mit csinálnak egymással. Elsősorban rájuk tartozik és az ő döntésük. Beszéld meg a partnereddel, ha hajlik rá, nyertél.

2021. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 THX84 ***** válasza:

De. Ha akarod, lesz párod.


Hogy miért? Az összes P.nci nálad van. Már azzal is meg hódíthatod a partnered.

2021. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
16%
Osztán mé nem szopikázol?
2021. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az aggresziv elvárás miatt irtozol tőlle ? Hogy mostanra a hülye elvárások szerint, már akár az első találkozáskor minden hülyével szexelni kéne. Miközben egy normális tempoban hónapok, fél év alatt felépülő, valódi érzelmeken alapuló kapcsolat esetén talán nem volna ezzel problémád.
2021. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!