Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szakítottatok már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szakítottatok már egy férfival a mérete miatt? Illetve közöltétek, hogy ez nektek nem jön be?

Figyelt kérdés

Elsősorban nőknek szól a kérdés, de férfiak is válaszolhatnak, amennyiben velük megtörtént.

Nem feltétlenül kapcsolatra gondolok. Én pl. randiztam egy fazonnal, akivel akár több is lehetett volna. A végén ugyan a méret csak egy ráaadás volt, mert elég paraszt módon viselkedett. Mindenesetre amikor megláttam a kisujjnyi méretű micsodáját, ott rögtön lezártam a kettőnk közti alakulósdit.


Én nem akartam megalázni, így nem mondtam el, hogy miért, bár lehet az őszinteség jobb lett volna. Aztán még hónapokig rám volt szállva.



#méret #szakítás #kicsi #eznemjönbenekem
2021. dec. 7. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen, volt ilyen.

De én nem azért hagytam faképnél, mert bébirépája volt, hanem azért, mert lófarka. Nem akartam szex után összevarratni magam, sem semmilyen komolyabb sérülést összeszedni.

Elégszer voltam már férfival ahhoz, hogy tudjam mekkora a “befogadóképességem”, így sajnos ugyan már ruha nélkül voltunk, mikor bekövetkezett a könnyes búcsú, de számomra a szex az élvezetről szól és nem a fájdalomról meg az óvatoskodásról

2021. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mindkét eset volt már, első szexig jutottunk aztán többre nem került sor mert túl kicsinek találtam, de nem átlagos volt, tényleg kicsi.


Utána nem sokkal meg egy srácnak 18-19 centis volt, ami a valóságban hatalmas (ekkora tanultam meg, hogy akik ekkorát mondanak, sokszor csak 15-16 lehetett max nekik...) fájt eléggé közben is kicsit, de utána főleg, őt meg emiatt ráztam le.


28L

2021. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Méret miatt nem, teljesítmény miatt igen
2021. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Kedves #3-as, leírnád okulásul a férfinépségnek hogy mi volt a gond a teljesítménnyel? Mert itt általában mindenki a méretén rugózik, mint ha csak az kellene a szexhez.
2021. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
#4 kevés volt az előjáték, a nyalás rossz volt, azt se tudta hol kell nyalni, hamar elélvezett, lagymatag volt az egész szex, semmi szenvedély, tűz nem volt benne.
2021. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyon vastag volt.. Véreztem is egyből utána, nagyon fájt minden aktus. Szakítanom kellett vele.
2021. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Látjátok feleim a két szélsőséges érték nem túl nyerő - sem a túl kicsi, sem a lófaxnyi. Ha egy normál intervallumon belül van és tudja is az illető használni, NORMÁLIS pasihoz tartozik akkor teljesen jó a mérete, felesleges méricskélni.
2021. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Síkosítót, tágítást senki sem ismeri?
2021. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Olyan romantikusan indult, első barátnő, első szex, szerelem, élvezet, vágy stb.

Csók a vonatállomáson, integetés, pulcsi csere, macik stb.

Első szex, romantika 100%, vízparton, holdfényben, feltártuk legmélyebb titkkaink, vágyaink több hónapon keresztül randiztunk, kabát leterítve odadfigyelve megvolt az első nekünk...másnap meg azt olvasom "ne gyere kicsi a farkad". (17/4,5) Na. Erről ennyit.

2021. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Velem kétszer dugott egy ilyen csaj, masodik alkalom masodik meneteben amikor lovagloban csinaltuk egyszer csak leszállt rolam es azt mondta nem erez semmit. Azt mondta nem az en hibam, o van mar szejjel kefelve ( persze nem igy fogalmazta meg, de a lenyeg ez volt).
2021. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!