Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszútávon lehet probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon lehet probléma abból, ha férfiként úgy maszturbálok, mint a lányok?

Figyelt kérdés
Úgy ahogy egy lány izgatja a csiklóját és ugyanúgy simogatom alsó gatyán keresztül a fitymafék területét a péniszem alsó felén.

2021. dec. 8. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem
2021. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is szeretem így.
2021. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még talán előnyösebb is mint a klasszikus rángatás. Mert az utóbbi esetében hozzá szokhat a pénisz az ingerhez, a kezedhez és előfordulhat hogy a hüvelyi behatolás nem lesz annyira élvezetes. Hosszútávon.
2021. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ha extrém kanos vagyok, akkor így el is tudok sülni. Csak körözök jó nedves ujjal a fitymaféknél a makkomon közvetlen közelében. A legnagyobb élvezéseim ilyenkor vannak, de ehhez az kell, hogy hosszú hetekig gyűljön bennem az anyag és brutál kanos legyek. Annyira kanos, hogy már fájjona tököm. Amikor életemben először élveztem így el, nagyon meglepődtem. Addig csak azt hittem, hogy húzkodással és erősebb ingerekkel lehetséges ez. Évente kb. egyszer tudok ebbe az állapotba eljutni, de olyankor irgalmatlan jó. Közben a másik kezem tenyerének közepével sikálom a zacsim is. Főleg amikor már élvezek. Nem markolászom, hanem úgy mozgatom a tenyerem közepét a bekeményedett zacskómon, mint amikor szilvásgombócot gyúrnak. Nem erősen, átlag erővel. Egyszer fel is vettem az egészet az egyik exemnek, mert nem hitte el, hogy ez lehetséges. Persze nem 2perces videó volt.
2021. dec. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Próbálta akkor az exem is csinálni nekem, de nem működött. Nagyon kell érezni, hogy mikor, hol és hogyan. Ezt más nem tudja szabályozni. Viszont a vibrátorával is kipróbáltam. Az is nagyon jó, de nem tudtam elélvezni tőle. Kézzel fejeztem be. Vagyis egy ujjal.
2021. dec. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
talán csak akkor ha te is a csiklódat izgatod. abból hogy gatyán keresztül simogatod a féked, mégis mi bajod lenne? simogasd a többi részét is, a golyókat se hagyd ki.
2021. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!