Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 éves férfiként baj ha 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves férfiként baj ha 20 év körüli csajokra folyatom a nyálam?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 23:29
A kérdező szavazást indított:
beteg vagy, nem kicsit, nagyon!
normális
55 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%
Kapuzárási pánik. Ha levadászol egy kislányt, aki a lányod lehetne, az szánalmas. Ki lehet ezt élni normálisan is, tanulj új dolgot, építs valamit, de még az is jobb, ha veszel egy piros sportkocsit, kevésbé szánalmas.
2021. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ugyan nem baj. Te égeted magad a semmiért.
2021. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
65%
Jelentem, én szekunder szégyent érzek helyetted, pedig csak 42 vagyok.
2021. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%

Csorgasd nyugodtan.☝️Vödröt is tegyél a szád alá, az a biztos.

A fő kérdés viszont az, hogy mi van ha ők nem csorgatják rád? Nem hinném, hogy nekik nagyon vonzó lenne egy fonnyadó, löttyedt herezacskó.

2021. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
18%
piros sportkocsi kevésbé szánalmas mint, hogy 50 évesen egészséges szexuális életre vágyik?? :D Az agyam eldobom ettől a sok tudortól itt gyakorin. Mindenki kicsattan az életbölcsességtől, többségük max fele annyi idős mint a kérdező. Ja és az irigységi faktorról még nem is beszéltünk. Kérdező maximum annyiban szánalmas, hogy 50 éves korára nincs annyi önbizalma és stabil egyénisége, hogy ezt a kérdést magában lerendezze. Neked tényleg itt kell erről kérdezősködnöd?? S ha mi azt mondjuk gáz, akkor visszaveszel? Ennél még az is jobb, ha dilemmáidat a legjobb barátoddal osztod meg, legyen az férfi vagy éppen nő. Ennyi önállóság és méltóság elvárt lenne! Amennyiben kamu troll kérdés, úgy elnézést, tekintsd semmisnek a hozzászólásom!
2021. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
33%

Normális.


A 20 éves csaj az egy felnőtt nő, nem gyerek. Mi a baj ezzel?


A férfiak úgy vannak programozva, hogy a fiatal nőhöz vonzódjanak, mert evolúciós szemszögből nagyobb eséllyel lehet velük egészséges utódot nemzeni.


Tehát tök normális, ha egy jól kinéző 20 éves tetszik egy középkorú pasinak.

2021. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
25-30 évesek is..még sem kellenek nekik..
2021. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
"A 20 éves csaj az egy felnőtt nő" :DDDDDDDDDDDDDDD Ezen egy jót röhögtem! Hú, de messze van az még, te!
2021. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
51%

Még valami:


Ez a megfogalmazás, hogy csorgatod a nyálad eléggé taszító, egy vén perverz jut eszembe róla.


Ez így GÁZ.


De ha egy 50-es pasi elismeri egy 20 évesről, hogy szexi, az nem gáz.


6 voltam.

2021. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy jelentettem a kérdést, mert provokatív megfogalmazása van. Bocs.
2021. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!