Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék magamnak hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magamnak hüvelyi orgazmust okozni?

Figyelt kérdés
Eddig sose értem el sajnos se pasival, se magamnak. Van valami technika amivel el tudom érni magamnál?
2021. dec. 10. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy általánosan mindenkinél tuti technika.

Próbálgasd mindig új módon, esetleg segédeszköz bevonásávál.

De az is lehet, hogy benne vagy abban a százalékban, akiknek ez soha nem fog sikerülni.

2021. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh jajj. Erről nem is tudtam, hogy létezik ilyen is. Hogyan tudatom meg, hogy képes vagyok e rá vagy sem? Nézzétek el a tudatlanságomat kérlek.
2021. dec. 11. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet így külön kideríteni, csak úgy hogyha mindenhogy próbálkozol és nem megy
2021. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

NINCS minden nőnek hüvelyi orgazmusa, sőt igen nagy részének nincs. Szóval felesleges hajtanod. Sőt ha hajtod úgy tuti nem fog sikerülni. Orgazmus mint pillangó a réten - ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted csak elillan.

Egyébként nem értem miért görcsölsz rá. A szex az nem valami teljesítménytúra, hogy így is, meg úgy is meg kell tudni csinálni. Pont arról szól hogy megismerd magad, a tested, a reakcióidat, hogy neked mi a jó és utána elengeded magad és élvezed.

2021. dec. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom elérni, nem is tudtam soha, sajnos.

Kézzel-nyelvvel viszont el szokták érni nálam.


Igazából a páromnak elég nagy van, így nekem szeretkezés közben is folyamatosan van egy "majdnem" érzésem, ami korábban senkinél sem volt, attól függetlenül, hogy volt már naggyal dolgom.

És szexelni sem szerettem.

Vele viszont a napi 2 is kevés! :D

Tehát a megfelelő partner kell, hogy kihozza belőled azt, amit eddig senki. :)

2021. dec. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koncentrálj, lazulj el
2021. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!