Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pl:egy jóképű vonzó testu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl:egy jóképű vonzó testu ápolt fiu megy el egy prostihoz akkor van olyan hogy a prosti élvezi is nem monoton neki persze elvezi a penz miatt is de azért is mert vonzó a srác?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Legfeljebb eljátssza, hogy élvezi.
2021. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
A prostik nagy része élvezi a szexet, másképp nem csinálná ezt a szakmát, pénzért sem. És ha egy nekik tetsző, ideális pasi van ott, azt bizony élvezni fogja.
2021. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogja akkor sem élezni, akkor is csak egy kuncsaft aki előtt volt pár, meg még aznap/másnap/jövő héten jön a többi. Ez csak egy munkadarab. Lehet szereted a szőlőt, de ha szüretelni vagy akkor nem gondolsz az ízére, nem kóstolsz meg minden fürtöt hanem mechanikusan csinálod a dolgot és végezni akarsz a melóval. Utána ha hazaértél lehet megkóstolsz 1-2 fürtöt, de amíg a meló része van addig nem.
2021. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Neki csak egy vendég a sok közül, max örül annak hogy nem csak ápolt hanem jól is néz ki a partner de ennyi vendég után ha csak 1 hétre lebontod nekik futószalag az egész
2021. dec. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen szerintem csak akkor van. Ha már hosszabb ideje üzleti kapcsolatban vannak, joismerösök, barátok. Amugy a prostik azt élvezik, akkor elégedettek, ha simán, kulturáltan, barátságosan megy le a dolog. A legrosszabb az agresziv primitív bunkó akit ugymond kezelni kell.
2021. dec. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy időben tökéletes testem volt, nagyon sokat foglalkoztam az edzéssel meg a táplálkozással (betegesen sokat), közben meg mégsem volt önbizalmam, de eljátszottam hogy nem erőfeszítés elérnem ezt az állapotot és nem a visszajelzések miatt csinálom, hanem mert szeretem - ez persze nem így vol -….


Lényeg a lényeg, voltam akkoriban prostinál és volt olyan lány akin a képeihez képest volt egy minimális felesleg és látszott rajta nagyon, hogy zavarban van attól a felállástól hogy én vagyok a jobb pasi, Ő pedig a kevésbé vonzó személy/csaj…


Nem hiszem, hogy gyakran megy hozzájuk olyan vendég akivel külsőre semmilyen probléma nincs, vagy akár egyenesen modell lehetne…

A szexet viszont ettől nem élvezte jobban, inkább feszengett.


De én pszichésen nem vagyon teljesen egészséges, generalizált szorongásom van, ezért “kell” néha prostihoz mennem.


Viszont tévképzeteim nincsenek.

Tudom, hogy nem elegáns magamat fényezni, de én nem is önfényezésből írtam, hogy annó tökéletes testem volt (meg elég jóképű is vagyok), azóta rájöttem hogy ez bár sok embernél előny, de semmiképpen sem erény…

Így csak mint tényt említettem meg, hogy tudjátok van ilyen is.

Különben ez inkább neutrális dolog.

2021. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Wow, leírnád magadat, amikor a legmenőbb formádban voltál?
2023. máj. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!