Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez orgazmus volt? Vagy ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez orgazmus volt? Vagy ha nem akkor mi okozta?

Figyelt kérdés

Most volt a második/harmadik alkalom hogy lefeküdtünk a barátommal, szóval még teljesen kezdő vagyok.

Vagy háromszor pózt váltottunk majd kutyában csináltuk. Nem volt rossz érzés hanem inkább egy kicsit túl intenzív volt és emiatt nem tudtam élvezni sajnos. Viszont közben nagyon benedvesedtem, mikor barátom kihúzta magát belőlem akkor belőlem is folyt a váladék annyira sok volt. De nem éreztem semmit sem ami orgazmus lehetett volna azon kívül hogy már túl sok inger ért szex közben, annyira sok hogy inkább kellemetlen/kibírhatatlan volt.

Majd legközelebb más pózban csináltuk, ott nem voltam ennyire felizgulva de akkoris egyszer mikor kihúzta belőlem akkor éreztem hogy spriccelek egy keveset a lepedőre, de emellett nem volt semmi átütő/kielégítő érzés.

Még sosem volt orgazmusom, magamnak nem tudom elérni, barátom hiába nagyon ügyes a nyelvével és szájával de akkor sem volt semmi azonkívül hogy kellemes érzés.

Mi volt ez a spriccelés ? Illetve milyen egy igazi orgazmus? Mert mindenki azt mondja hogyha megtapasztalom akkor úgyis tudni fogom egyértelműen hogy az az volt.. de mégsem tudom

18/L



2021. dec. 11. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Nem orgazmus volt, ha az lett volna akkor azonnal tudnád - semmi máshoz nem fogható leírhatatlan gyönyörérzés. Nem kell hajtanod, engedd el magad, élvezd a szexet és előbb-utóbb bekopog.

Tipp: sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, izgassátok közben a csiklódat is (a kezével, játékszerrel, orál, ujjazás stb. - van pár lehetőség).

2021. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
3%
Nem az volt érdekes csaj vagy ha nincs orgazmusod sex közben vagy lehet rá stresszelsz
2021. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem orgazmus volt, azt tényleg egyértelműen érezni fogod.

Az hogy sok nedv jött belőled, simán lehet attól, hogy nagyon fel voltál izgulva, szimplán ilyen típus vagy, hogy neked több termelődik. Én is ilyen vagyok, konkrétan le tud folyni a combomon vagy a lepedőre stb. De nekem volt már spriccelés is orgazmus nélkül:D szóval vannak érdekes dolgok. Szerintem ne agyalj ezen ennyit, az a lényeg hogy arra figyelj, mi az amit jobban élvezel vagy ami jobb érzés a puncidnak. Ha valami kellemetlen, azonnal szólj. Így majd szép lassan összecsiszolódtok:) ha nem fogsz stresszelni a témán, simán lehet majd orgazmusod. Meg ha kitapasztalgatjátok mi esik neked a legjobban.

Ha a csiklód izgatod magadnak, akkor az jó érzés vagy semleges?

N

2021. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem stresszelek rá, csak szimplán érdekelt mert hát még új vagyok ebben a témában. A csiklómat ha izgatom akkor az nagyon hamar túl intenzív lesz így még a barátom sem tudta sokáig izgatni mert mindig teljes testemben elkezdek remegni és egyszerűen túl sok az inger. De ezen is fogunk még dolgozni
2021. dec. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!