Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha a szűk farmerban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a szűk farmerban kidudorodik a farkam?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem szexi.
2021. dec. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan szitu amikor nem illendő, de engem sose zavarna.
2021. dec. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A meleg pasiknak nem lesz gáz a látvány sőt még csurgatják is rá a nyálukat. A hetero nők, meg mindenki más aki nem meleg azt fogja gondolni nah még egy magamutogató aki nem nézett tükörbe mielőtt elindult otthonról.
2021. dec. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha finoman dudorodik ott valami.
2021. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

22 éves koromban egy szűk kord farmernadrágban voltam a tankörtársnőmnél, akibe szerelmes voltam (de hiába, barátnak tekintett), és egyszer csak éreztem, hogy megmozdult ott lent. Elbúcsúztam tőle, elindultam kifelé, de az anyja beszédbe elegyedett velem, és nem bírtam eltakarni magam sehogyan sem. Végül elengedett.

Tizenöt évvel később a lány már elvált asszony volt, találkoztunk náluk, és amikor egy percre kiment, az anyja azt mondta nekem: Szívesen elmegyünk apával moziba, vagy kirándulni, csak szólj. Szólni sem tudtam, de eszembe jutott az a szűk nadrág.

2021. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!