Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srác már kétszer is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác már kétszer is visszamondta a randit mert minimális kellemetlenséggel járt volna neki, akkor harmadszorra már ne is kezdeményezték találkát?

Figyelt kérdés

Az egyik kellemetlenség az lett volna, hogy másfél órát kellett volna várnia rám amíg végzek a munkahelyemen (gyorsétterem, leülhetett volna bent megvárni)


A másik, hogy állítása szerint meghúzta a bokáját, mert rosszul lépett, és nagyon fáj neki mozogni


Elhittem neki mindkét alkalmat... Naiv lennék?

23L 25F

Friss kapcsolat



2021. dec. 12. 07:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szándékosan keresi a kifogásokat.
2021. dec. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Komolytalan
2021. dec. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Keress olyat, aki veled akar lenni, s nem kifogásgyár...

Megvártalak volna. Írj, ha gondolod! 😉

2021. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mind a kettő elfogadható kifogás, ha igaz. Fájós bokával nagyon rossz ötlet bárhová menni. És 1.5 órát várni?! (??) Ezt te se gondolhatod komolyan.
2021. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem több csaj is rázott le már hasonló ürügyekkel. Egy nő, ha akarja, mindig megoldja, vagy alapból olyan időpontot beszél meg, ami ideális.
2021. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
miert nem te varsz ra akkor 1.5 orat? jol tette hogy nem egy csicska simp, csak mert neked pinad van… meghuzott boka neked minimalis kellemetlenseg? omg
2021. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
En fordított esetben 3 órát is vártam volna rá. És egy ember nem csak egy "pinabol meg egy farokbol" all. Nem tudom számodra ez mennyire nyilvánvaló
2021. dec. 12. 09:02
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Hat, ha elso randi, ertheto, hogy nem tartja tul romantikusnak, hogy masfel orat uljon egy mekiben. Kesobb, ha mar kezd langra kapni, romantikus is lehet egy ilyen, de az elejen en nem kernek ilyet. (Ha meg sose talalkoztatok, plane nem, lehet egy fel oras kave utan en mondanam, hogy nem, o meg azert dekkolt ott masfel orat)

Fajos bokaval se mennek sehova.

Harmadszor viszont nem kezdemenyeznek talalkozot, azt se ertem az elso kettore miert te invitaltad. Ha akar talalkozni, fogja jelezni.

2021. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz kívülről eldönteni. Szerintem akár hihető is lehet a boka-dolog, a várakozás - nem várakozás körülményeit is nehéz pontosan átadni. Ha tetszik és szimpi a srác, egy harmadik esélyt adhatsz a dolognak, ezzel max egy hetet veszítesz az életedből, addig rendbe kell jönnie annak a fájós bokának. Ha az se jönne össze, akkor legalább nem maradnak kérdéseid. :)

Néha nem kell egyből borítani a bilit, bár abban igazad (igazatok) van, elég gyanús a srác viselkedése - engem másfél óra vagy egy bokaszalag sosem állított meg.

2021. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem első randi. Már volt egy pár, és már regebbota ismerjük egyik
2021. dec. 12. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!