Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők!Miért van az,hogy elmentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Miért van az,hogy elmentek egy jó dumájú pasival,aki ezután úgy nyilatkozik rólatok,hogy leszopattam,seggbebasztam,beleélveztem a szájába?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy ilyen kollegám volt,és láttam,hogy zabálják a nők.Csak mert kedvesnek,vagánynak mutatta magát.WTF?

2021. dec. 13. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Mert ez kell nekik, nem aki megbecsüli és nem csalja meg
2021. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Azt hogy a hátam mögött kinek mit mondd azt nem fogom tudni. A barátnőimmel én is szoktam beszélni a szexről.
2021. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok
2021. dec. 13. 20:38
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Szívesebben megyek el jó dumájú pasival, mint egy kis szarcsimbókkal, aki rám se mer nézni. De ha az illető ilyen alpári módon beszél rólam utána, akár igaz, akár nem, akkor a bosszúm utoléri.
2021. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tehát ez kell nektek?A hazugság?Én egy lúzer vagyok,de sosem hazudtam,nem hencegtem a hódításaimmal,pedig volt pár szép Tündérke,akivel jót SZERETKEZTÜNK.
2021. dec. 13. 20:52
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Attól hogy valakinek jó a dumája nem egyenlő azzal hogy hazudozik is. Aki pedig lúzer nem biztos hogy őszinte.
2021. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Mert a nők ösztönlények. Ha megfogják az ösztöneiket, akkor nem létezik számukra más. Nem érdekli őket, hogy utólag hogy beszélnek róluk vagy mit tesznek velük.

Azt meg engedjük el, hogy a nőknek a kedves és aranyos dolgok kellenek. Általában nem. Általában csak pár ösztönre ható, felszínes dologra vágynak.

2021. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha a hátam mögött mond ilyet, akkor nyilván nem tudok róla, szóval ez alapján nem tudom megítélni. De voltam én már érzelmi bántalmazóval is, aki az elején a legkedvesebb, legudvariasabb srácnak tűnt, csak aztán lehullott az álarc. Szóval én nem ítélném el a nőket csak mert nem vagyunk gondolatolvasók.
2021. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez jó 8-as,de miért buktok az ilyen seggfejekre?
2021. dec. 13. 21:15
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

"De voltam én már érzelmi bántalmazóval is, aki az elején a legkedvesebb, legudvariasabb srácnak tűnt, csak aztán lehullott az álarc. Szóval én nem ítélném el a nőket csak mert nem vagyunk gondolatolvasók."


Oké, de miért van az, hogy ez a nőkre jellemző? Mármint, hogy egy 80-as iq-val rendelkező pasi is simán átvágja őket, de csak és kizárólag akkor, ha mondjuk helyes vagy pénzes?

Mi lenne, ha mondjuk a nők fognák és kinőnék ezt a hárító viselkedést? Miért olyan nehéz vállalni a felelősséget? Mert nem, ezek a "férfiak" sosem tűnnek a legkedvesebbnek pár napnál tovább és akkor is már legalább 100 red flaget lengetnek maguk felett.

2021. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!