Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz ha le akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha le akarok feküdni egy fekete pasival csak azért mert fekete ?

Figyelt kérdés

Tudom hogy bejövök neki, amúgy nem az esetem meg semmi, de jól elbeszélgetünk és már egy csomószor elgondolkoztam rajta hogy milyen lenne vele a szex, és rájöttem hogy kifejezetten érdekel, de csak a bőrszíne meg az összes sztereotípia miatt… Ez nagyon gáz ?


23/N


2021. dec. 13. 23:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Hat vonzo egy neger pasi de nemtudom le e mernek fekudni egy negerrel..szetb....
2021. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez simán létező jelenség.

Férfiak közül is hányna vagyunk, akik szeretnének szexelni egy ázsiai/barna/mesztic/indián/orosz/spanyol/vörös/szők/magas/alacsony/kismellű/nagymellű lánnyal?

És tudod miért? Hát nem azért, mert megfog a személyiségük, hanem egyetlen ok miatt. Azért, mert ázsiai/barna/mesztic/indián/orosz/spanyol/vörös/szők/magas/alacsony/kismellű/nagymellű :D


Miért ne érezhetnének a nők is ugyanúgy?

2021. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért baj?

Mi pasasok szerinted nem vágyunk néger, ázsiai nőkre pl.?

2021. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát jó csak tök hülyén érzem magam, hogy ugyanez a testalkat meg arc egy fehér srácon nem jönne be 😅
2021. dec. 13. 23:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Feküdtem már le én is olyan csajjal , akinek jó volt a melle, és formás a feneke. A farkam annyira kemény volt a látványtól, hogy a személyisége gyakorlatilag nem is érdekelt. Ha szingli vagy, nm tartozol senkinek elszámolással. Tedd amit szeretnél!
2021. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pozitív diszkriminációnak hangzik rassz/bőrszín alapján. Ha azt mondom, hogy ez gáz, attól még nem fogod kevésbé kívánni. Egyszerű használásnak hangzik...


28/F

2021. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4, az egzotikus dolgok az ígéretes ismeretlent tartogatják. És mi számít egzotikusnak? A japánoknak az európi, az európainak a japán:D
2021. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Végülis pont annyira gáz, mint amikor egy férfi egy csúnya ázsiai nővel akar szexelni, csak mert az ázsiai. Megesik az ilyen. Ha magyar lenne, rá se néznél, de mert különböző, hirtelen elnézel neki mindent.

Azt csinálsz, amit akarsz, ez a te dolgod. Ha ki akarod próbálni, tedd meg.

2021. dec. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez gáz.
2021. dec. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Undóritó
2021. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!