Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ti általánosságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti általánosságban előjátékkal együtt mennyi idő alatt élvezték el?

Figyelt kérdés
Csak mert lett egy szeretőm, ő az első az életemben, és meglepődtem, hogy milyen könnyen elmegy. Izgatom pár percig, a melleire nagyon érzékeny, kicsit nyalom az odalenn is, és aztán 1-2 perc alatt elmegy ha beleül. Nekem ezzel nincs bajom, mert gumiban nem érzek szinte semmit az aktus közben, de utána mindig kielégít ő is engem. Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire jellemző ez a nőknél
2021. dec. 14. 06:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Élveztek*
2021. dec. 14. 06:05
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Hát én barátnőm kb 30perc nyalástól megy el és dugástól nem tud
2021. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyalástól 10-20 perc. Hüvelyi orgazmusom nincs.
2021. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Jo kis csajt fogtál ki így elsőre!
2021. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyalással ha jól csinálják (ami ritka) akkor 10 percen belül. Hüvelyi az 10-15 perc keményebb dugás után sikerül (még ritkább). Privát nem kell, van párom (aki mind a kettőt megadja).
2021. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár perc előjáték és kész vagyok, onnantól annyira élvezek bármit is, mintha a szomszéd szomában simogatná a függönyt...
2021. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm nyalastol nem tud elmenni, de ha nyalom és utána van akció akkor hamar. Viszont ha nincs nyálas csak némi ujjazás akkor valamivel később. Mondjuk nem vagyok 2 perces férfi.
2021. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!