Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj ha valaki fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha valaki fiatal korából kimaradtak a lányok?

Figyelt kérdés

Hátrány az ha egy srácnak a fiatal éveiben nem szerepeltek lányok?

Igaz az hogy ezek lettek volna a legszebb évek?


2021. dec. 14. 06:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan hátrányt jelent!
2021. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

Konkretizáld már az időt! Mi az, hogy fiatal korából?

Nem baj, de egy adott életkorban mindig hátrányt jelent a csajozásban az előző korban csajozásban meg nem szerzett tapasztalat. A 14-24 év arra való, hogy aki jobbra balra csapong, az megértse az alap kapcsolati dinamikát, és mire 30-hoz ér, már tartós kapcsolatot is ki tudjon alakítani.

Ha te - velem együtt - 16-24+ éves korodban nem nőztél, akkor az a hajó már elment, vissza nem hozható. Azonban ettől még tobzódhatsz a csajok közt - ha van fellépésed és egzisztenciád - 30valahányig, és még mindig "kiélheted" magadat, hogy ne az legyen minden harmadik nap a kérdésed a házasságban magadhoz, hogy biztosan jól döntöttél-e.

41FHET

2021. dec. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szocializáció szempontjából sem számít sokat, ha visszahúzódóbb vagy és nehezen ismerkedsz.


A hölgyek manapság úgyis valamivel "kezdeményezőbb"-ek. Mármint a társas viszonyokra értem (segítségkérés, informálódás szempontjából.)


Még a 30-as, 40-es éveidben sem késő a megfelelő párkapcsolat kialakítása. Inkább az 50.-dik életév jelenti a TÉNYLEG IDŐSEBB életszakaszt ma már.


Hidd el, hogy a tartósan munkanélküli állapotnál egyáltalán nincs hátrányosabb helyzet. (Egyik férfi ismerősöm kicsit "élősködő" fajta. Még nyugdíja sincs, mert nem volt hosszabb távon tartós munkaviszonya. Sehol sem volt hajlandó megmaradni évekig.) Na, ez a VALÓBAN ULTRAGÁZ!

2021. dec. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
94%
#3, te amúgy hol élsz, hadd kérdezzem meg?
2021. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az élet 30 fölött kezdődik igazán! :)
2021. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most engedték ki a sittről.
2021. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, hát nem mindenkinek, csak azoknak, akik elég munkát fektetnek bele a 20-as évei során. De hogy miért? Mert 30 fölött valószínűleg már megtaláltad önmagad. Pontosan tudod, hogy mit szeretsz csinálni, mit szeretsz dolgozni, kikkel szereted tölteni az időd, milyen nők/férfiak tetszenek és ami a legfontosabb, hogy 30 fölött már valószínűleg van is elég pénzed ehhez. Ezért dolgoztál a 20-as éveidben. Persze aki lónemiszervet se csinált a 20-as éveiben a mattrészegségen kívül, annak nem lesz más 30-on felül sem. Ez nekem a saját tapasztalatom. Sosem voltam sikeres a nőknél, 27 évesen vesztettem el a szüzességem, most 28 vagyok és meg van mindenem, amire vágyom, beleértve a párkapcsolatot is. Nem maradtam le semmiről.
2021. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz!

De ha leszhartak a nők egész életemben akkor mit kellett volna csinálni?

Én 44 éves vagyok, szinte sosem volt sikerem, most meg már hova, minek teperjek?

Ez van, ilyen élet jutott.

Pont úgy fogom fel hogy van olyan ember aki ült már Hárlin, és van olyan aki sosem fog.

Ezen nem érdemes pörgetni magad, én a hobbijaimba találtam meg az örömömet, nem a nőkben.

Nekem ez jutott..

2021. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Nem csak a munkához kell úgy hozzáállni, hogy szabadabb legyél 30 fölött, hanem saját magadon is dolgoznod kell. Ahogy írsz, abból nekem nem az jön le, hogy te boldog és elégedett lennél az életeddel. Fel kell ismerni ha problémád van és meg kell keresni a megoldást. Nem szégyen pszichológus segítségét kérni, én egy évig jártam hozzá kéthetente, de meglett az eredménye, persze vele együtt kellett dolgoznom magamon. Lehet úgy is élni, ahogy most, csak az életed végefelé ne bánj meg semmit sem, akkor már késő, most még nem.

2021. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!