Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezelnétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy ilyen visszautasítást?

Figyelt kérdés

Félek ebben a szekcióban egy ilyen kérdést feltenni, mert tényleg komoly (nem a másik nem iránti sérelem által vezérelt) válaszokat szeretnék.


Találkoztam egy lánnyal. Első találkozás volt (bár már jó ideje beszélgettünk), megcsókoltam, ami odáig fajult, hogy feljött hozzám és csak azon múlott, hogy nem történt meg, mert menstruált.



Nyilván nem lehet tudni, hogy színlelt-e vagy nem, de szerintem a színlelés max arra jó, hogy ne fájjon a csávónak, hogy nem jó, amit csinál és... Ő még nálam is sokkal intenzívebben kimutatta az élvezetet, illetve volt olyan, hogy kérdeztem, hogy "Ez nem jó?" és a "Dehogynem, nagyon" volt a válasz és nem egyszer ő kezdeményezett.



És ahogy reggel hazament pár órára rá írta, hogy nem szeretné folytatni. Azt mondta azért, mert én tovább akartam csinálni, mint ő és hozzáteszi (ami az én ellenérvem is lett volna), hogy jelezte, pedig elég gyakran kérdezgettem. És semmi... Nincsen telepátiám, nem érzem hibásnak magam.



Mi a véleményetek? Szerintem ez abszurd? Ti hogy interpretáljátok? Történt már veletek ilyen /ti offoltatok már így ki mást?


Ettől függetlenül elfogadom. Csak az oka az még mindig többé-kevésbé rejtély.


2021. dec. 15. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Első talin felment hozzád dugni.Szerintem egyértelmű,ő csak szexet akart,semmi többet. Ti pasik mindent túlgondoltok. A komolyabb kapcsolatok többnyire nem így indulnak. L.
2021. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
kalandot akart, megkapta, most keresi a következőt
2021. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 StevenUp ***** válasza:
88%

Ez csak egy helyzetfelmérés volt. Mivel balek vagy így meguszta a szexet. Kb mire felértetek hozzátok ő már eldöntötte hogy veled nem fog szexelni. Ennyi történt nem kell túlgondolni.

Kint úgyis hideg volt este így legalább kicsit felmelegedett és cserébe csak a te béna közeledésedett kellet ideig óráig elviselnie amíg haza nem indult.

2021. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Szűzkhurva. :D
2021. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki hazudik az off.

Semmi egyeb körítést meg elméletet nem körítenék hozzá.

Felejdsd el.Jöhet a következő.

2021. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Én is jártam már hasonlóan. Ha érdekel privátban elmesélem.
2021. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Abszurdnak tűnik, de tényleg felesleges túlgondolnod.

Nem jöttél be neki. Esetleg van neki más is teritéken, csak nem mondta.

Sztem lépj rajta túl, felesleges agyalni rajta.

32f

2021. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk en meg is dugtam kétszer. (Hatos voltam)
2021. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyesmi, hogy a csaj délelőtt azt mondta hogy nagyon jó volt az este, meg hogy várja a folytatást, aztán pár nap múlva azt mondta hogy inkább hagyjuk a dolgot. Vannak fura lányok:D
2021. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem hazudnak.

A nők korrektül elmondják, ha valami nem tetszik nekik.

A nők nem tűnnek el szó nélkül.


Lehet felpontozni. Hisz az állításaim igazak. Ugye...?

2021. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!