Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra izgató egy lányon/n...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra izgató egy lányon/nőn a kockahas, és a szép, tónusuos izmok?

Figyelt kérdés
Nagy, formás bicepsz, comb, meg a kockahas nektek vonzó? Volt szexuális kapcsolatod ilyen lánnyal? Milyen volt vele?

2021. dec. 15. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Vonzó nagyon is vonzó!

Még nem volt sajnos.

44ffi

2021. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Vonzó. Még nem volt.24L
2021. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Nekem tetszik/tetszene! f.
2021. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dregor ***** válasza:
88%
A sportos csajok tetszenek, de a kigyúrtak nem...
2021. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Engedd meg, hogy nőként válaszoljak erre a kérdésre

Nagyon sok férfi megijed az izmosabb nőktől. Tapasztalatból tudom.

Hogyha felmerül akárcsak a lehetősége is annak, hogy egy nő sikeresebb, kitartóbb, erősebb, akkor a férfiúi hiúság mindent letarol.

Elég fejlett önismeretre vall az, ha egy férfi nem személyes támadásként éli meg egy nő sikereit.

Én 32 éve szinte folyamatosan sportolok. Hol ezt, hol azt. Lényeg az, hogy az átlagnál jóval több izmot pakolásztam magamra. A sport miatt jóval összeszedettebb vagyok, fegyelmezett, és jóval kitartóbb is.

Nagyon sok kapcsolatom ért véget azzal, hogy a pasijaim megpróbáltak engem beállítani bűnbakként, pedig csak a saját kisebbrendűségi érzésük tette tönkre az afférunkat.

2021. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dregor ***** válasza:
94%
#5-nek ebben igaza van. Mondjuk a sikeresség engem nem zavar, az se ha többet keres egy nő a kapcsolatban, mint én. Csak amikor valaki ifalökhárítóvá edzi magát, az nem tetszik... :D
2021. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem felizgat egy izmos nő. Ha már túl férfias, akkor már nem, de szerintem, még így is magasabb az ingerküszöb, mint a legtöbb embernél.
2021. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#5, és jó ez így neked? Azt írod, nagyon sok kapcsolatod tönkremegy. Mennyi az a nagyon sok?
2021. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már "gyúrós" csajom. Nekem nagyon bejön ez a fizikum. Az együttlétben persze nincs különbség, nem tudom mit vártatok...

29F

2021. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kocka has nem tetszik csajon. A többi jöhet :-) Főleg ha előtte látnám is hogyan mozog edzésen
2021. dec. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!