Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha prostihoz megyek, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostihoz megyek, akkor vinni kell óvszert vagy ő fog adni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy hivatásoshoz, hogy elvegye a szüzességgem viszont soha nem vettem még óvszert, nem is tudom milyen méret jó nekem (nyilván valami xs hiszen a vékonysága kb. 3,5-3,7 mm körbemérve pedig 11 cm). Igazából kínos is lenne megvenni egy szupermarketben ezért jó lenne, ha ő adna nekem óvszert. De ott meg fennáll a veszélye, hogy sérült, esetleg szándékosan kilyukasztja és aztán mehetek pereskedni (anyámék előtt égnék) vagy ha mégrosszabb akkor meg nemi erőszak miatt börtönbe vágnak.


Hogy szokott ez zajlani hivatásosnál? Ő ad vagy nekem kell vinni gumit?



2021. dec. 16. 21:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
vigyél magaddal megfelelőt
2021. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
bocs elírtam: 3.5 - 3.7 cm mielőtt jönne valami mókamiki
2021. dec. 16. 21:45
 3/28 A kérdező kommentje:

#1: Jó és honnan tudnék diszkréten venni, anélkül, hogy égne a pofám az eladó előtt? Merthogy közel sem 60mm-est kell vennem hanem 47-est.

Holnap akartam volna elmenni egy prostihoz. Két ünnep között már nem nagyon tudom diszkréten megoldani.

2021. dec. 16. 21:47
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Mégis miért lenne megvenni az óvszert szupermarketben?
2021. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Az eladó rohadtul nem fog vele foglalkozni, azért van kint az óvszer, hogy vegyék. Szted mindenki online rendeli?

A mérettel meg főleg nem fog foglalkozni, jobb dolga is van annál. Termék-termék, vonalkód, ennyi.

2021. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted az eladot az erdekli? :D szerintem cikibb hogy ezen aggodsz

Vedd meg az onkiszolgalonal vagy rendelj neten. Ne legyel mar ilyen esetlen.

2021. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
De sok itt a prostis kérdés most :D Hát igen közeleg a szilveszter nem csoda, muszáj addig akciózgatni. Amúgy meg ezeknél van gumi, de ha biztosra akarsz menni vegyél. Én már csak tudom, mert elmentem régebben, csak ráb***tam, mert értékeletlenhez mentem és szegényes is volt a felhozatal. Szóval csak igényesnek tűnő értékelt prosti nénihez megyünk!
2021. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Elég éretlen és gyerekes vagy ha egy gumi vásárlása miatt égne a pofád.
2021. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg a lánytól, hogy van-e extra kis méretű óvszere? Mi honnan tudjuk, hogy van-e neki? Van, aki tart kicsit-nagyot-mindenfélét, van, aki csak az átlag méretű óvszerből tart.


"De ott meg fennáll a veszélye, hogy sérült, esetleg szándékosan kilyukasztja és aztán mehetek pereskedni"

Ja, pont egy ilyen életképtelentől akar a csaj gyereket, aki még óvszert se mer venni. XD Van ám fantáziád, öcsém!

2021. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Gumi vásárlás nem ciki..inkabb a prostizás az.
2021. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!