Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne a véleményetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek egy lányról, aki lefekszik veletek egy házibuliban úgy, hogy akkor találkoztok másodszor és szex közben megkér arra, hogy csináljátok análisan?

Figyelt kérdés
18 éves

2021. dec. 16. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bár nálam erre vajmi kevés az esély, de amúgy benne lennék.
2021. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem hogy ha ez velem történik (1.sz. 1.személyben kérdezted) akkor azt mondom hallelujaaaaaa és örülök a lehetőségnek. Ha kimaradok belőle az szívás, de mivel nem vagyok frusztrált ha nekem is tetszene a csaj akkor azt mondom a pasira akivel megtörtént "a piszok mázlista" 😂 Ha nem tetszene a csaj, akkor meg azt hogy egészségükre, nincs jogom mások felett pálcát törni.
2021. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Ejha, mennyi erkölcsös ember került ide hirtelen... 😄

A véleményem az, hogy egészségére a lánynak! Csináltam én ennél külömbeket is. 😁

20L

2021. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, forogna magamtól a gyomrom egy ilyen szitu után.

Vannak még igényes emberek is, akik magasabb szinten funkcionálnak, mint egy tüzelő falusi macska.

2021. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne véleményem róla,csak nyomnám tövig a seggébe,mintha nem lenne holnap.
2021. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Örülnék neki :)
2021. dec. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Elég vastag a farkam, tõbbször nem kérné, az biztos :D amúgy semmilyen erkölcsi problémám nincs a szituval, simán csinálnám
2021. dec. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

vélemény:

nem hinném el egy 18 éves lányról, max ha már az elmúlt két évben 30-40 éves pasikkal lógott és én is 30+ éves vagyok

2021. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Te erről csak fantáziálj tovább.
2021. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Ha ezt akarja, miért ne?

Szerintem itt aki elítélően nyilatkozik az esetről, az csak irigy és/vagy szűzike, akinek sima szexre se jut csaj, nemhogy így...

Felnőtt emberek azt csinálnak amit akarnak, ez nem törvénytelen dolog, önként teszik, egészségükre.

Nyilván teljesen más helyzet lenne pl. egy csontrészeg csajt kihasználni, vagy ilyesmi, de két független ember, saját elhatározásából miért ne tehetne meg bármit, ami mindkettejüknek jó.

2021. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!