Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kelt el nőként undorral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelt el nőként undorral az orális szex?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig minden zsigerem azt mondja ne csináljam. A pasik meg persze h ki borulnak ennél. Nem tudom mivel vegyem rá magamat, h örömet okozzak a másiknak ily módon, ha egyszerűen a gondolatától is írtózok.
2021. dec. 17. 00:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem rávenni kell magad, hanem megkeresni mi az oka ennek az undornak. Ha jobban megismered magad, megérted magad, akár fel is lehetne oldani ezt. De ehhez szakemberrel kéne beszélned szerintem. N
2021. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
24%
És azt elvárod hogy kinyaljanak?
2021. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
#2: Mégis hogy jön ez ide?... ne kérdezgess random hülyeségeket, ha nem válaszolsz a kérdésre.
2021. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az #1-es is írja, amíg az okát nem tárod fel a tudatalatti mélységeiből addig megváltoztatni sem tudod. Láthatatlan ellenséggel nem lehet küzdeni.
2021. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

38 éves vagyok, és pontosan ugyanebben a cipőben járok.

Egyelőre semmi sem segített.

Nálam nehezítő tényező, hogy rendkívül érzékeny az orrom. Hiába tiszta az adott pasi, egyszerűen képtelen vagyok rókázás nélkül erre.

Ezért már nagyon régóta nem is voltam pasival. Vannak, akik nem vágynak a szopásra, de nem elegen. Szóval nem teszem tönkre mások vágyait, inkább élek szóló bacatlan életet

2021. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
3%
#5: Nem kell lemondani a szexről. Lányok nem játszanak?:)
2021. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Már 15 év eltelt úgy, hogy nem szexeltem.

De nem, nem vagyok leszbikus

2021. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen lehet az ágyban a tengeri csillag
2021. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem pálcát török feletted, de csak tanácsként keress fel egy jó szakembert. Nem az orális szex a fő probléma, hanem az "egyéb" komplexusok, rosszul kondícionálódott félelmek. A világ egyik legjobb dolgát vonod meg magadtól! Te nem szeretnél boldogan élni?
2021. dec. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, nekem teljesen alap, hogy kényeztetem azt, akit szeretek. Én is kiborulnék, ha undorodna a párom a nyalástól, addig tartana.
2021. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!