Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti azért nyelitek le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti azért nyelitek le a spermát,hogy a párotoknak imponáljatok vagy mert ízlik is és finomnak, egészségesnek tartjátok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyik se. Azért nyelem le mert ha már a számban van nem fogom kiköpni, szerintem kiábrándító a masik dolog hogy nincs annyira rossz íze vagy állaga hogy finnyáskodjak.
2021. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Hasonloan vagyok mint az elso. Ha mar a parom odaelvez akkor nem fogok kopkodni. Lenyelem ha ugy van iszok utana vizet es ennyi.
2021. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én eleve csak a fogrémet szoktam kiköpni.
2021. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az elsőhöz. Nem tollas a hátam, szóval ezt az "egészséges" dolgot engedjünk el. Nem mondom, hogy finom, inkább semleges. Nem fogom a legjobbkor abbahagyni, nyilván szeretem kényeztetni a párom. Köpködni nem guszta, ő se köpköd amikor nyal.
2021. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az ízével sincs semmi bajom, van amikor még finom is de ez változó.
2021. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem azt mondta a lány hogy ki lehet bírni és sokkal egyszerűbb lenyelni mint ha kiköpné vagy a testére verné, mert lemosni meg macerásabb. Van amikor még kimondottan szereti is. Na nem éppen az ízét hanem azt ahogy a szájába lövök és belekerül a sperma.
2021. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Az én csajaim azért nyelik le mert úgy gondolják nekem ezzel örömet okoznak (valahol igaz is) és mert ez a legkényelmesebb és a legtisztább.
2021. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Dettó mint fent, egyszerűbb lenyelni mint köpködni jobbra-balra.
2021. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint akkor csak az én exemnek volt keserű, szinte már csípősen keserű spermája.

Nem szívesen nyeltem le, de ez van.


Az azelőtti exemével viszont semmi bajom nem volt, pedig egyáltalán nem evett egészséges kajákat.

2021. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem lenyelni.
2021. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!