Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a férjem legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a férjem legjobb barátjával? 24/N

Figyelt kérdés

Nem is tudom miért írom ki ezt… de jólesik kiírni magamból.

Szóval a férjem kamionos és 2 hétig nincs itthon. A legjobb barátja egy hétre “hozzánk költözött”, mert felújítják a házát, a fürdőszoba használhatatlan volt meg a konyha is így. Ma reggel ment vissza.

Szóval kettesben voltunk egy hetet. Én szabin vagyok, ki kellett vennem a bent maradtakat.

Így egész nap együtt voltunk. Elmentünk karácsonyi vásárban, főztünk együtt stb.

Aztán egyik este egy vodka társaságában filmeztünk és elaludtam vele a kanapén. Éjjel arra keltem, hogy öleli a derekamat.

Kellemetlenül éreztem magam és bementem a hálóba. Nem beszéltünk reggel róla, gondoltam álmában tudatalatt ölelt meg.

Másnap este elmentünk borozni, és kicsit spiccesen értünk haza, pedig alig ittunk valamit. Otthon kibontottunk még egy üveggel, közben nekiálltam vacsorát főzni. Viszont tönkrement a sütő, nem melegített abszolút, csak a belső világítás kapcsolt be. Így abban maradtunk, hogy a húst befóliázom és beteszem a hűtőbe, reggel meg felhívom a szervizt mert még garis.

Pizzát rendeltünk. Amíg vártuk, elkezdtünk nézni egy horror filmet. Nem igazán nèztük, inkább beszélgettünk meg boroztunk. Megjött a pizza is, minden tök normálisan zajlott.

Aztán előkerült egy üveg vodka… Pedig én nem nagyon szoktam inni. Megint elaludtam mellette a kanapén, viszont hamar felkeltem arra, hogy simogatja a derekam. Odafordultam és megcsókolt. Annyira iszonyatosan jó illata volt és olyan finoman ért hozzám, hogy megőrültem. És megtörtént…

Ma reggel hazaért a férjem is, átment megnézni a barátja lakását. Semmit sem vett észre az egészből.


El akarom mondani neki. Szeretem, ő az életem, bármilyen hülyén is hangzik. Én ezt nem akartam. Tudom, nem kényszerített rá senki. De itt a karácsony, nem akarok balhét most. De átverni sem akarom. A barátja is el akarja mondani, ő is szarul érzi magát de megmondtam, hogy én szeretném tisztázni vele.

Mit csináljak? Mikor mondjam el és hogyan? Félek, hogy vége a házasságunknak. Nem hibáztatnám érte, és tudom milyen undorító vagyok, nem kell mondanotok.



2021. dec. 19. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas...
2021. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi onuralmad nincs?
2021. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
97%

Tisztázni?

Mit akarsz ezen tisztázni?Pff

Elmegy az ember leteker egy csomó km t a halal f..án,te meg otthon borozgatsz meg iszogatsz egy baráttal.

1.Próbálom felfogni de nem nagyon megy.Te mint kamionosfeleség pontosan tudod,hogy sz mivel jar,mik a buktatói,valamint elég önállóságod is kell hogy legyen.

Ha az első borozgatás úgy vegződött,ahogy leírtad,akkor mi a xarért ittál masodszor is vele?Egyáltalan miért nem küldted el a f..ba,ha nem tud parancsolni az ösztöneinek?

Befogadjátok,hogy segítsetek rajta,ez meg max kihasználva a helyzetet a legjobb barátja feleségét d..ja meg!


Teljesen mindegy már mikor mondod el..

Szerinted mikor fog majd megbízni benned ezekután??

2021. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
87%
Ez annyira részletes és könyvbe illő, hpgy jelölt lehet a napi kamura.
2021. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 Noren1989 ***** válasza:
88%
Nàlam ott a bor-vodka utàn jó illatú fricinél elszakadt a kamuvonat vezetőzsinege.
2021. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 A kérdező kommentje:

Mindenkinek igaza van….

Mikor mondjam el? Gondoltam rá, hogy minél előbb, de teljesen be van zsongva, hogy itthon van végre meg itt van a karácsony, most is a házat díszíti kint… Most nem megy dolgozni 3 hétig. Nem akarom elrontani. De eltitkolni sem

2021. dec. 19. 11:51
 7/104 A kérdező kommentje:
#7 mert? Engem nagyon vonzanak a férfi parfümök…. És fogat is mosott. Csak én nem, én teljesen beájultam, nem bírom az alkoholt. Egyáltalán nem szabadott volna innom
2021. dec. 19. 11:52
 8/104 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdemled meg a férjed. Szóval lassan válás boldog karácsonyt.
2021. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
67%
Véleményem szerint mindenkinek a legjobb, ha a "baráttal" megtartjátok piszkos kis titkotokként.
2021. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
83%
Mond el neki, az a legjobb. Én a párod helyében viszláttal válaszolnék 😃
2021. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!